перший козацький

Про що говоорили Болтон та Порошенко? Валентин Гладких

Share Button

«Що стосується теми газу. Як раз тут американцям все зрозуміло, вони давно проштовхують цю ідею реверсу. Їх в принципі влаштує, якщо вони будуть доставляти свій скраплений газ, а потім цей скраплений газ буду гнатися українською ГТС тільки у зворотному напрямку. Без газу Україна не залишиться. Проблема в іншому, чи залишиться Україна транзитом?”, — заявив Валентин Гладких, політичний експерт.

Основне питання, на думку експерта, яке розглядали Болтон з Порошенко — врегулювання конфлікту на Донбасі. Америка хоче бути посередником у регулюванні конфлікту на Донбасі, вважає Гладких.

27.08.18, Голос ЮА

–укр–

«Що стосується тими газу. Як раз тут американцям все зрозуміло, вони давно проштовхують цю ідею реверсу. Їх в принципі влаштує, якщо вони будуть доставляти свій скраплений газ, а потім цей скраплений газ буду гнати по український ГТС тільки у зворотному напрямку. Без газу Україна не залишиться. Проблема в іншому, чи залишились Україна транзитом? “, — заявивши Валентин Гладких, політичний експерт.

Основне питання, на думку експерта, яке розглядали Болтон з Порошенко — Врегулювання конфлікту на Донбасі. Америка хоче буті посередником у регулюванні конфлікту на Донбасі, вважає Гладких.

27.08.18, Голос ЮА

ссылка на видео: https://youtu.be/ZoiBEAGA7mA

Ваш отзыв

comments

Translate »