перший козацький

Проповедь Блаженнейшего Онуфрия, Успение в Печерской Лавре 28.08.2018 (укр)

Share Button

“Всі, хто бачив її лице, вони не могли забути цю подію… Святий Діонісій Ареопагіт говорить, що він бачив Божу Матір. У листі святому Апостолу Павлу він пише, що “… коли я побачив лик Святої Діви Марії, настільки він був красивий і одухотворенний, світлий — якщо б я не знав Бога, якщо б я не пізнав Христа, то я би порахував Її за божество…”. Настільки була велика і славна постать Пресвятої Діви Марії.

І це не тому, що Матір Божа виступала публічно, робила якісь заяви. А тому що Вона була смиренна раба Господня. А де смирення, та Божа Благодать…

У світі людьми, які не знають Бога, шанується гординя. А в духовному житті шанується смирення. Гординя нищить, а смирення возвишає людину і наповнює її божественною благодаттю…”

Блаженніший Митрополит Онуфрій, Предстоятель Української Православної Церкви, очолив святкове богослужіння на свято Успіння Богородиці у Києво-Печерській Лаврі 28 серпня 2018 р. Предстоятель звернувся до тисяч киян, що зібралися, з проповіддю про чесноти Божої Матері та наші, простих християн, з нею стосунки.

“Ми знаємо, що Матір Божа і сьогодні молиться за всіх нас. За весь род людський. Но Її молитва, яку вона звершує з радістю, це коли Вона молиться за людей, які намагаються жити по Божим заповідям…, які боряться зі своїми гріхами. Які стараються себе сміряти перед Божою волею. Мати Божа молиться і за людей, які своїм життям ображають Бога, що дав їм цей дар життя. Але молиться за них зі скорботою. З печаллю. Ми, дорогі брати і сестри, повинні намагатися жити так, щоби Матір Божа молилися за нас з радістю…”

ссылка на видео: https://youtu.be/GzVv79xv4D4

Ваш отзыв

comments

Translate »