перший козацький

Просимо у міжнародників грошей на плівку для тенту на КПП “Майорськ”. Георгій Тука

Share Button

Доки посадовці, що опікуються справами людей у зоні конфлікту на Сході, вимушені просити у міжнародних організацій копієчної допомоги навіть на дрібні потреби, мільярди бюджетних коштів, асегнованих Донецькій та Луганській областям, лежать не задіяні.

Про ці сумні реалії розповів Першому Козацькому заструпник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщенних осіб Георгій Тука.

За його словами, він вимушений шукати за кордоном гроші на транспортні витрати, аби відправити дітей з Донбасу на відпочинок до Грузії, який безкоштовно забеспечує грузинська строна. Аналогічно із придбанням плівки для тентів на українські КПП.

“Для мене це, одним словом, це сором. Але маємо те, що маємо”.

Одночасно, як повідомляє заступник міністра, на 31 грудня 2017 за офіційними даними Казначейства в Луганській області невикористаними залишалися 1,8 мільярдів гривень, в Донецькій — 8,8 мільярдів гривень.

Щодо допомоги від Республіки Біларусь, мебель для шкіл потрапить до Рубіжного, а продуктові набори будуть розповсюджуватися Червоним Хрестом по обидва боки лінії зіткнення і український уряд в цей процес не втручається.

— рус —

Пока чиновники, которые занимаются проблемами населения в зоне конфликта на Востоке, вынуждены просить у международных организаций копеечной помощи даже на мелкие нужды, миллиарды бюджетных средств, выделенных Донецкой и Луганской областям, лежат не задействоваными.

Об этих печальных реалиях рассказал Первому Казацкому замминистра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещении лиц Георгий Тука.

По его словам, он вынужден искать за границей деньги на транспортные расходы, чтобы отправить детей из Донбасса на отдых в Грузию, который бесплатно обеспечивает грузинская строна. Аналогично с приобретением пленки для тентов на украинском КПП.

“Для меня это, одним словом, это стыд. Но имеем то, что имеем”.

Одновременно, как сообщает замминистра, на 31 декабря 2017 по официальным данным Казначейства в Луганской области неиспользованными оставались 1,8 млрд. гривен, в Донецкой – 8,8 млрд. гривен.

Что касается помощи от Республики Беларусь, мебель для школ попадет в Рубежное, а продуктовые наборы будут распространяться Красным Крестом с обеих сторон линии соприкосновения, и украинское правительство в этот процесс не вмешивается.

ссылка на видео: https://youtu.be/UWeM88e2ZB4

Ваш отзыв

comments

Translate »