перший козацький

Просто порвал гонителей веры! Храбрый батюшка высказал всё властям и народу Украины

Share Button

“Рівноапостольний князь Володимир тут нас утвердив у вірі православній, хрестив наших батьків. І хочу нагадати, якої віри трималася Запорізька Січ, козаки? Хочу вам нагадати, що в Січ не брали ні уніатів, ні католиків – це історична правда. Завтра влада зміниться, а Церква Православна залишиться. Як ми будемо в очі один одному дивитись?” – сказав настоятель храму села Отченашівка протоієрей Іоанн Журжик.

“95% наших молитв направлені на покаяння. Хто знає ті молитви з тих, хто захвачує храми? Хто знає Вірую? Хто варварськи, беззаконно захвачують храми – вони не виклик українському народові дають, вони визов дають Богові, Христу!”

“Українці, якщо сьогодні ми віддамо свою Церкву на поругання, то яке майбутнє чекає наш народ? Думаєм, політика нас спасе? Чи нас спасе Росія чи Європа? Ми повинні берегти єдність і берегти коріння Православ’я”.

12 березня в смт. Томашпіль віруючі дійшли хресною ходою до держадміністрації через розпалювання, за сприяння чиновників, міжрелігійної ворожнечі, захоплення храмів, погрози священикам та тиск на віруючих для примусового переведення в ПЦУ.

ссылка на видео: https://youtu.be/2Vs-xUstH4M

Ваш отзыв

comments

Translate »