перший козацький

ПЦУ “обломали” на Волыни. Хор голосов за Онуфрия! Камень-Каширский, 24 марта 2019

Share Button

У Волинській області не втихають пристрасті. Цього разу в Камінь Каширську.
Знову на порядку денному багатостраждальне і штучно спровоковане релігійне питання.
В місцевій газеті “полісся” активістами ПЦУ було розміщено оголошення, підписане “ініціативною групою”, що 24.03 відбудуться збори релігійної громади, на яких відбуватиметься (чомусь)таємне голосування щодо переходу релігійної громади храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ до ПЦУ.
Такожпо місту були розклеєні оголошення.
24 березня в храмі не було де яблуку впасти. Настоятель – протоієрей Юрій Михайлов та протоієрей Сіжук Сергій разом із благочинним отцем Стефанієм вирішили взяти ініціативу на себе, після проповіді благочинний закликав релігійну громаду визначитись та проголосувати щодо вибору.
Ініціативна група людей від ПЦУ розмістила свою агітаційну палатку через дорогу від церкви, поставили урну і хотіли проводити голосування по паспортам згідно реєстрації громадян.
В результаті оголошеного голосування в храмі майже одноголосно(проти було 2 чи три) було прийнято рішення залишитись в канонічній церкві на чолі з предстоятелем – Блаженнійшим Митрополитом Онуфрієм.
Після голосування руками було роздано бланки, щоб письмово зафіксувати рішення громади. Кількість голосів за канонічну церкву -1256 голосів. За словами учасників, результати голосування релігійної громади були задокументовані в протоколі, який 25.03 передано до всіх районних та місцевих органів влади, також поліції та прокуратурі.
Опоненти намагались чинити провокації в храмі. Закликали вийти на вулицю, та голосувати на їх умова, на що отримали однозначну відмову від вірян. Врешті активісти переходу покинули храм і продовжили псевдо голосування в своєму наметі. Біля якого не було помітно багато бажаючих вкинути свій голос в урну ПЦУ.

— рус —

В Волынской области не утихают страсти. На этот раз в Камень-Каширский.
Снова на повестке дня многострадальный и искусственно спровоцированый религиозный вопрос.
В местной газете “Полесье” активистами ПЦУ было размещено объявление, подписанное “инициативной группой” о том, что 24.03 состоится собрание религиозной общины, на котором будет происходить (почему-то) тайное голосование по переходу религиозной общины храма Рождества Пресвятой Богородицы УПЦ к ПЦУ.
По городу расклеили объявления.
24 марта в храме яблоку негде было упасть. Настоятель, протоиерей Юрий Михайлов и протоиерей Сергей Сижук вместе с благочинным отцом Стефанием решили взять инициативу на себя. После проповеди благочинный призвал религиозную общину определиться и проголосовать о том, в какой конфессии им пребывать.
Инициативная группа людей от ПЦУ разместила свою агитационную палатку через дорогу от церкви, поставили урну и хотели проводить голосование по паспортам согласно регистрации граждан.
В результате объявленного голосования в храме почти единогласно (против было 2 или три) было принято решение остаться в канонической церкви во главе с предстоятелем — Блаженнейшим Митрополитом Онуфрием.
После голосования руками были розданы бланки, чтобы письменно зафиксировать решение общины. Количество голосов за каноническую церковь —1256 голосов. По словам участников, результаты голосования религиозной общины были описаны в протоколе, который 25.03 передали во все районные и местные органы власти, а также полиции и прокуратуре.
Оппоненты пытались создавать провокации в храме. Призвали выйти на улицу, и голосовать на их условиях, на что получили однозначный отказ от верующих. В конце концов приверженцы перехода покинули храм и продолжили псевдо голосования в своей палатке. У которой не было видно много желающих бросить свой голос в урну ПЦУ.

ссылка на видео: https://youtu.be/ezew6VHahls

Ваш отзыв

comments

Translate »