перший козацький

“Пусть они не лезут со своими “томосами”! Это вера наших дедов! Верующие с Хмельниччины

Share Button

“Ми приїхали сюди з Хмельниччини, ми приїхали молитися сюди, на це місце, тому що ми знаємо, що сюди приїхали з Америки… два екзархи для того, щоб розколоти нашу Церкву, аби розколоти нашу віру, щоби нас принизити… Ми даже ставали на коліна, просили у Господа, щоб Господь вразумів цих людей, щоб вони не робили іще один розкол в нашій державі…”

Так пояснив мету молитовного стояння під резиденцією екзархів Константинополю священник Української Православної Церкви, що приїхав зі своїми чадами з Хмельницької області. Молитовне стояння відбулося сьогодні, 6 жовтня 2018 року і тривало з ранку до другої години по опівдні у центрі Києва.

“Ніякі “томоси” ми не просили. Ми є законна церква в Україні… Всі “томоси”, що зараз намагаються нам підсовівати, це знову розкол, це політичні такий захід. Тому що ми знаємо, що ідуть вибори, і треба набрати собі якихось дивидендів… Наша держава має Конституцію, у нас є гарант Конституції, у нас є Президент, і за 35 статтею Церква відділена від держави…”, — продовжив ін.

Ще простішими і категоричнішими були прості віряни.

“Щоб наше правітєльство разом з Президентом, разом з цією Верховною Радою не вмішувалося в церковні діла. Нам видніше куда йти, Церкві вже 2000 років, і хай вони не лізуть зі своїми “томосами”.

“Це віра наших дідів і прадідів, і ми її будемо держати до кінця… Ті церкви, ті секти, що в нас є, ніхто в них не забирає. Не лізуть. Тільки забирають наше. Мають гроші, мають достатки — хай строять своє, хай наше не трогають. Ніхто нам не дав ні копійки, щоб наше забирати…”, — додала жінка, стурбована проблемою захоплень храмів УПЦ у Україні.

“Христос сказав “По плодам їхнім судіть їх. Те, що ви робите, складає враження, що ви безбожники”.

ссылка на видео: https://youtu.be/jLtkAp62HSY

Ваш отзыв

comments

Translate »