перший козацький

“Путіну моліться!” Як в Рудому Селі війна й пропаганда посварили людей

Share Button

Парафіян релігійної громади у Рудому Селі Володарського району, що на Київщині, не пускають до власного храму для молитви. 18 січня на зборах села 90% релігійної громади Свято-Троїцького храму нібито проголосували за перехід до ПЦУ.

Того ж дня настоятель храму УПЦ в Рудому Селі, протоієрей Ігор Безоглюк, який в цьому храмі несе послух вже більше 20-ти років, спростував фейкову інформацію про “перехід” громади до ПЦУ, що була розтиражована вітчизняними ЗМІ. Релігійна громада лишається вірною УПЦ та її предстоятелю Блаженнійшому Митрополиту Онуфрію.

І цього разу не обійшлося без провокацій та образ. Як зауважив отець Ігор, єдиним аргументом тих, хто виступав за ПЦУ були наступні слова: “Усі переходять, а ви не хочете!”.

“Ми про незалежність УПЦ з 1991 року нічого не знаємо – ми не вникали в ці вопроси ніколи. Аби Росія не нападала – хоч би хто тут був, дружили усі”, – кажуть прихильники ПЦУ. Це підтверджує вплив на людей пропагандистських публікації у ЗМІ начебто про “хвилю переходів до ПЦУ”.

2 березня в Рудому Селі прихильники новоствореної ПЦУ зрізали замки, захопили храм і не пустили релігійну громаду УПЦ на територію власного храму. Підтримати вірян цього дня приїхали священики і віряни Київщини та Білоцерківськї єпархії УПЦ, на чолі з головою Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами, митрополитом Августином.

Щороку тисячі паломників, також і з країн ближнього зарубіжжя, приїжджають у маленьке село, аби вклонитись чудотворному образу Рудосільській іконі Богородиці. 8 березня прихильники ПЦУ не дали можливості завершити традиційний щорічний Хресний хід від маєтку Залевських до двохсотрічного Свято-Троїцького храму.

Наразі люди змушені молитись у будинках місцевих мешканців і будуть звертатися до суду через перепони у сповіданні віри.

Київщина, с.Руде Село, 11 березня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/ZJ1odpCB_h0

Ваш отзыв

comments

Translate »