перший козацький

Рейдерське захоплення будинку на Контрактовій в Києві

Share Button

Представники міжнародної IT –компанії в супроводі поліції та представників ЗМІ намагались потрапити до приміщення власного 4-х поверхового будинку, що раніше належав ліквідованому ПАТ “Діамантбанк”, за адресою Контрактова площа 10-б.

Проте невстановлені особи, які представилися співробітниками ТОВ «Бизнес Сити Солюшенс» и ТОВ «Юниверсал Консалтинг Плюс» не пропустили власників до об’єкту, мотивуючи це відсутністю у власників права вільно користуватись придбаною нерухомістю та тим, що ведеться розподіл земельної ділянки, яка належить місту.

Адвокат Олександр Гаврилюк пояснює, що “треті особи встановили паркан та не пускають власників”.

“Нівелюються всі положення Конституції України, які гарантують право власності. Дане приміщення придбане на аукціоні, за найбільшою ціною на ProZorro. Це було майно ліквідуємого банку ПАТ «Діамантбанк». Підписані договора купівлі-продажу, зареєстровано право власності. Нежитлове приміщення знаходиться на ділянці, яка в комунальній власності міста Києва”.

“Зараз стоїть паркан і якісь охоронні фірми не пускають нікого на територію”.

Нинішній власник приміщення Олег Долголенко пояснив, що колишні працівники ліквідованого банку, а саме голова Правління Ходачук Олег та його перший заступник Войтухов Дмитро через свої фірми володіють навколишніми будинками, також приймали участь у торгах, але програли аукціон.

“Це об’єкт доволі дорогий і ми несемо збитки кожен місяць. Інвестори очікують результату, при тому, що документи підписані ще в листопаді. Ситуація абсурдна”.

Прибувша на місце слідча група подільського РУВС зафіксувала обставини інциденту і взяла пояснення у сторін конфлікту.

Київ, 17 травня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/P7GEwEXJcuc

Ваш отзыв

comments

Translate »