перший козацький

Репетиція зриву виборів по всій Україні — у Гостомелі, за 30 км від столиці. Звернення “Республіки”

Share Button

Партія «РЕСПУБЛІКА» в Гостомелі, на Київщині, заявляє про масштабні виборчі махінації. Місцеві бандитські клани при потуранні влади і псевдоопозиції множать на нуль вибори в Гостомельській ОТГ, вважають представники республіканського руху.

Контрсистемну партію «РЕСПУБЛІКА», яка спирається на трудящих і молодь, вже декілька тижнів бояться навіть зареєструвати.

Мафія і їхня «криша», зі слів республіканських активістів, плювати хотіла на закон. Місцева Гостомельська виборча комісія, яку, звісно ж, контролюють місцеві фігуранти корупційних скандалів, навіть відмовляється виконувати рішення суду щодо реєстрації кандидатів від «Республіки» до селищної ради і на посаду голови Гостомеля!
Це що, справжній сепаратизм за 30 км від Києва? Репетиції свавілля і фальсифікацій на 25 жовтня? Такими питаннями задаються у “Республіці”.

“Що це за безпрєдєл?! Республіканці разом із гостомельчанами і гостомельчанками вимагають розпустити злочинну Гостомельську ТВК і невідкладно зареєструвати кандидатів і кандидаток від Партії «Республіка» до участі у виборах Гостомельської ОТГ!
УКРАЇНА – ДЛЯ ВСІХ, А НЕ ДЛЯ «СВОЇХ»!”

10 жовтня 2020, Гостомель, Київськая обл, Україна

— рус —

Ваш отзыв

comments

Translate »