перший козацький

Российская электроэнергия от Геруса, “рынок в законе” и их цена для Украины. Алексей Кучеренко (укр)

Share Button

«Зверніть увагу! Герус сам заплутався, коли він казав, що весь російський імпорт – 1%, а потім казав, як він впливає на ринок. Скажіть мені, а як 1% імпорту може впливати на ринкову ціну? Ну, нісенітниця», – поділився екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.

«Все звелося до одного – що є особа, вона призначена нам з вами директором «Енергоринку», вона, в ручному режимі, розповідає нам що знижувати, що підвищувати…»

«Ринку, як такого, не має. Платоспроможность, сукупно, вкрай обмежена, і в цій ситуації розгортається шалена боротьба між усіма суб’єктами як цього ринку, так і суміжні…
Цих коштів не вистачає, і саме про це, в принципі, заявив новопризначений указом президента України пана Зеленського Валерій Тарасюк.»

«Перше, я знаю чітко, коли потрапив в яму, треба перестати копати. Яма поглибилася із правками пана Геруса…»

«Це має бути політичне рішення, бо і пана Геруса, і пана Тарасюка, призначила одна людина – президент Зеленський, як то не дивно…
Сьогодні політична відповідальність буде саме на президентові.»

14 листопада 2019, Київ, Голос UA

–укр—

«Обратите внимание! Герус сам запутался, когда он говорил, что весь российский импорт – 1%, а потом говорил, как он влияет на рынок. Скажите мне, а 1% импорта может влиять на рыночную цену? Ну, чушь», – поделился экс-министр ЖКХ Алексей Кучеренко.

«Все свелось к одному – что есть лицо, оно назначено нам с вами директором «Энергорынка», оно, в ручном режиме, рассказывает нам что снижать, что повышать…»

«Рынка, как такового, нет. Платежеспособность, совокупно, крайне ограничена, и в этой ситуации разворачивается безумная борьба между всеми субъектами как этого рынка, так и смежными…
Этих средств не хватает, и именно об этом, в принципе, заявил новоназначенный указом президента Украины господина Зеленского Валерий Тарасюк.»

«Первое, я знаю четко, когда попал в яму, надо перестать копать. Яма углубилась с правками господина Геруса…»

«Это должно быть политическое решение, потому что и господина Геруса, и Тарасюка, назначил один человек – президент Зеленский, как ни странно…
Сегодня политическая ответственность будет именно на президенте.»

14 ноября 2019, Киев, Голос UA

ссылка на видео: https://youtu.be/1DUaRcKRou8

Ваш отзыв

comments

Translate »