перший козацький

Руслан Коцаба и двое “слуг народа”: интервью с пристрастием. Костюх, Кривошеев (укр)

Share Button

Журналіст Руслан Коцаба у День Незалежності України поставив важливі питання новообраним депутатам партії “Слуга народу”. З нами спілкувались Анатолій Костюх та Ігор Кривошеєв.

→ На що ви готові піти в статусі депутатів «Слуги народу», щоб Україна не була останньою країною в Європі?

“Десакралізація влади: ми такі ж прості люди, і Президент також, а не якісь персоні на п’єдесталах. Ми є носіями декомунізації політики, ми пропагуємо ці речі.

І ми готові дійсно виконати ту програму, з якою прийшла політична партія «Слуга народу» до парламенту. Довіру народу треба використовувати для цього, зараз не буде супротиву олігархів чи поліції. Треба робити те, за що нас вибрали.

Ми не готові ділити країну навпіл. Готові змінювати цю систему… Уся система влади себе дискредитувала. Ми об’єднуємо країну, перезавантажуємо усі гілки влади. Ми не є інструментами якогось олігарха”.

→ Також ми дізнались відповіді на запитання:

8:18 Ви не ставили у своїй передвиборчій програмі ті питання, які роз’єднують людей. А зараз вам треба приймати рішення, які, можливо, будуть жорстко роз’єднувати населення України. Як ви думаєте виходити з цієї ситуації?

12:24 Чи готові ви закрити «годівнички» держбюджету попередньої влади?

17:03 Нестандартні кроки: Зеленський нагадує Голобородько?

18:25 Угорські паспорти на Закарпатті – чия це проблема? Хто займається сепаратизмом чи це спекуляція, інформаційна війна?

29:50 Що українців об’єднує: минуле, майбутнє?

32:08 Пакт Молотова-Ріббентропа, геноцид українців, Голодомор – що біле, що чорне? Чи потрібен референдум на Донбасі, в Криму? Чим повернути не просто територію, а людей?

37:03 Навіщо російськомовний телеканал?

Запис зроблено на «XXI Студреспубліка. Фінал 2019»
Сайт: https://ift.tt/1HsQLuO

24 серпня ‎2019, Лазурне, Скадовський р-н

ссылка на видео: https://youtu.be/0z7dho7CqdU

Ваш отзыв

comments

Translate »