перший козацький

Савченко и Литвин про “последние конвульсии Порошенко”. ВРЕМЯ ОТВЕЧАТЬ 14 мая 2019 (укр)

Share Button

Депутат Надія Савченко ставиться до останньої активності Порошенка на посту Президента так само негативно, як заходу його на цю посаду на крові Майдану та війни.

“Це остання агонія і биття в конвульсіях попереднього Президента. Він намагається утримати Україну, свою владу. У нього це не вийде: український народ проголосував проти нього і за Зеленського”.

Депутат Володимир Литвин стосовно останніх призначень на посади та нагороджень високими державними нагородами відмітив, що усі попередники Порошенко дякували своїм соратникам.

“Це виглядає платою за державний кошт. Також це нагадує сцену з сільського життя: коли півню відрубають голову і він біжить. Це нагадує біганину без голови”.

Стосовно розпуску цього парламенту: “Не бачу зараз можливості створити коаліцію, бо здоровий глузд не працює… Я вже їм казав, що якщо не можете протистояти процесу, то ворушіть мізками, а не сіли і кажете «ні, так ніколи не буде». Бо інакше вулиця тоді скаже своє слово”.

Ігор Луценко («Батьківщина»): “Якщо не буде розпуску, Рада точно не прийме важливі закони… Затягування інаугурації пов’язано з корупцією Петра Порошенка, пов’язано з функціонуванням схем в енергетиці, транспорті. Тобто кожен день – це сотні мільйонів гривень. Це вигідно таким бізнесменам, які насправді руйнують країну”.

Генадій Кривошея («Народний фронт»): “Вчора на фракції вирішили не голосувати за 19 число, бо це День пам’яті жертв політичних репресій. А так я готовий голосувати за інавгурацію, щоб вона була хоч завтра”.

Київ, Верховна Рада, 14 травня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/zbaCc8wO9tU

Ваш отзыв

comments

Translate »