перший козацький

Шуфрич: При загрозі Лаврі, ми будемо поруч з нашими монахами відстоювати правду

Share Button

“Найсвітліше – це віра, і найбрудніше – політика, не можуть бути разом. Якщо політики всунуть свого носа в питання релігії і духовності наших людей – це закінчиться трагедією і загрозою не тільки спокою, а й життя громадян”, – заявив член партії “За життя”, народний депутат Нестор Шуфрич.

“Нажаль, ми не можемо не припускати, що у великий святковий день Покрова не будуть здійснені якісь провокації відносно Печерської Лаври, Почаївської Лаври. Будемо сподіватись, що мудрості окремим очільникам влади вистачить, аби уникнути протистояння і ймовірного кровопролиття”.

“Сподіваюсь, МВС та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розуміє усю складність ситуації. І відчуття відповідальності буде домінувати над кон’юнктурою сьогодення. Мова йде про безпеку людей, наших монахів і священників, які будуть стояти до останнього – захищати свою віру. І, безумовно, ми будемо поруч з ними, з нашими віруючими, священниками, відстоювати правду. Тому що в істині наша сила”.

“В умовах нашого часу, з точки зору духовного становлення, коли суспільство і віруючі стурбовані відомостями про можливо примусові дії в питаннях віри, ми маємо бути уважними і обережними”.

“Автокефалія – виключно піар акція Петра Порошенка, виключно пропаганда. Питання вже стало не тільки українським, сколихнуло Православ’я та може розколоти православних усього світу”.

“В Україні є Українська Православна Церква, яка абсолютно незалежна і керівник її Митрополит Онуфрій. І якщо хтось має бажання об’єднатись, то це має робитись навколо канонічної православної Церкви, яка з початку 90-х є фактично незалежною”.

“Сподіваюсь, люди дадуть оцінку цим діям вже в березні, а потім восени 2019 року. Будь-яка зміна влади в наших умовах – надія на мир і духовний спокій”.

“Сьогодні Константинополь, вибачаюсь, Стамбул діє за ознаками зовнішнього втручання і стоїть на захисті не Православ’я, а інтересів далеких від православних людей. Сподіваюсь, Патріархи незалежних Церков вплинуть на дії Варфоломія та повернуть ситуацію у канонічне русло”.

ссылка на видео: https://youtu.be/3O-qPw5LN0k

Ваш отзыв

comments

Translate »