перший козацький

Сила закону в Україні повалена. Маємо відновити силу Конституції. Галина Суменкова

Share Button

“…Конституція України є силою закону. Сьогодні ми перебуваємо у дуже складній ситуації: сила закону повалена і Україна вже не перший рік перебуває у стані випробувань”, – вважає Галина Суменкова, православна громадська діячка і лідер партії “Солідарність жінок України”.

“Але сила закону дає нам можливість сподіватися на те, що ми будемо почуті один одним. Сьогодні ми здаємо екзамен. Екзамен українській спільноті. Ми, це український народ, президент та парламент, який ми обрали. Усі здаємо екзамен на дотримання Конституції. Якщо між нами буде сила Закону, Україна почне врівноважуватися і почне розквітати, не тільки як держава, але як духовний і культурний центр…

Затягнуться наші рани, це правда, вони затягнуться. Ми зможемо обняти одне одного, а сьогодні, вкладаючи серце в наші звернення до вселенського Патріарха, перші 10 000 ластівок полетіли на подвір’я. Полетіли й засвідчили, що ми – український народ – маємо Українську Православну Церкву, яка покриваю усю території України, представлена у кожному селі, у кожній домівці іконою”.

Галина Суменкова нагадала, що Блаженніший Митрополит Онуфрій говорить про необхідність утримувати спокій у серцях, що все потрібно робити тільки за законом. Так записано і в Конституції України, згідно якої втручання держави у справи Церкви взагалі неможливе. Тим більше вибраними органами, які ми обирали згідно їхньої передвиборчої програми.

“Що до інших питань, потрібна воля народу… Парламент не може підмінити своїм рішенням волевиявлення народу… “.

Раніше ми повідомляли, що віряни УПЦ звертаються з проханнями до Патріарха Варфоломія сприяти захисту православ’я і канонічної Церкви в Україні. Вже сотні тисяч подібних звернень зібрано, через активізацію політичного проекту під назвою “єдина автокефальна церква” з боку президента України. https://youtu.be/yWb3Ctc-P_k

–рус–

“… Конституция Украины является силой закона. Сегодня мы находимся в очень сложной ситуации: сила закона свергнута и Украина уже не первый год находится в состоянии испытаний”, – сказала Галина Суменкова, православная общественная деятельница и лидер партии “Солидарность женщин Украины”.

“Но сила закона дает нам возможность надеяться на то, что мы будем услышаны друг другом. Сегодня мы сдаем экзамен. Экзамен украинскому сообществу. Мы, это украинский народ, президент и парламент, который мы выбрали. Все сдаем экзамен на соблюдение Конституции. Если между нами будет сила Закона, Украина начнет уравновешиваться и начнет расцветать, не только как государство, но как духовный и культурный центр”.

“Наши обращения показали, что мы – украинский народ – имеем Украинскую Православную Церковь, которая покрываю всю территории Украины, представлена в каждом селе, в каждом доме иконой”.

Православная деятельница напомнила, что Блаженнейший Митрополит Онуфрий говорит о необходимости удерживать спокойствие в сердцах, а действовать можно только по закону. Так записано и в Конституции Украины, согласно которой вмешательство государства в дела Церкви вообще невозможно.

“Парламент не может подменить своим решением волеизъявление народа… Сегодня волеизъявление народа ждет решения вопроса НАТО, ждет вопроса ЕС. Будем признательны, за то, что наша Украина имеет надежду расцветать”.

Ранее мы сообщали, что верующие УПЦ обращаются с просьбами к Патриарху Варфоломею способствовать защите православия и канонической Церкви в Украине. Уже сотни тысяч подобных обращений собрано из-за активизации политического проекта президента Украины под названием “единая автокефальная церковь”. https://youtu.be/yWb3Ctc-P_k

ссылка на видео: https://youtu.be/cS5zNtPQiJg

Ваш отзыв

comments

Translate »