перший козацький

Срочно! Попытка нападения С14 на журналиста Руслана Коцабу. Провокация СБУ?

Share Button

По дороге на работу известный журналист и узник совести Руслан Коцаба был перехвачен радикалами С14.

“Среди них я узнал Сергея Бондаря, он руководитель “Муниципальной стражи” в Голосеевском районе. То есть, он на государственной зарплате, имеет разрешение на спецсредства, оружие, вероятно у него есть наградное оружие и он приравнен к сотруднику правоохранительных органов”.

“Но меня что меня насторожило: Бондарь явно хотел меня спровоцировать, он плюнул, я ему между глаз плюнул. Это под самым входом в метро “Золотые ворота”. И меня насторожило, что рядом с этой стаей я увидел оперативного работника СБУ, который работал в наружном наблюдении за мной. Вероятно это работник киевского СБУ и готовилась провокация”.

“Сейчас ситуация с этими «карасями», как я их называю: никто не наказан, ребята ходят и кошмарят судей, быкуют, развлекаются… Это ненормально, когда спецслужбы используют ультрарадикальные группировки для нападения на общественных активистов, журналистов-правдорубцев или просто людей со своей точкой зрения”.

“У меня просьба к тем, кто финансирует: это Киевская городская рада, Кличко напрямую причастен к финансированию этих неонацистских террористических группировок как С14, и он их узаконил статусом муниципальной стражи. И Министерство молодежи и спорта, которое через государственное финансирование поддерживает этих “воинов света”. Вы выпустили джина из бутылки. Финансирование организаций “Образовательная ассамблея”, “Ассоциация ветеранов войны с Россией” – они туфта, это средство вымывания государственных денег. А потом сами не будете знать, что с ними делать”.

“Ребята, плюйте на ваших кураторов. Становитесь людьми. Жизнь продолжается – находите нормальный честный заработок, идите на работу. Если действительно любите Украину. Не позорьте страну, если патриоты”.

–укр–

По дорозі на роботу відомий журналіст та в’язень совісті Руслан Коцаба був перехоплений радикалами С14.

“Серед них я впізнав Сергія Бондара, він керівник “Муніципальної варти” в Голосіївському районі. Тобто, він на державній зарплаті, має дозвіл на спецзасоби, на зброю, ймовірно в нього є й нагородна зброя і він прирівняний до працівника правоохоронних органів”.

“Але мене що мене насторожило: Бондар явно хотів мене спровокувати, він плюнув, я йому межі очі плюнув. Це під самим входом в метро «Золоті ворота». І мене насторожило, що поруч з цією зграйкою я побачив оперативного працівника СБУ, який працював у зовнішньому спостереженні за мною. Ймовірно це працівник київського СБУ і готувалась провокація. Тому роблю це відеозвернення”.

“Зараз ситуація з цими «карасями», як я їх називаю: ніхто не покараний, хлопці ходять і кошмарять суддів, бикують, розважаються… Це ненормально, коли спецслужби використовують таких людей, ультрарадикальні угруповання для нападу на громадських активістів, журналістів-правдорубів або просто людей зі своєю точкою зору”.

“У мене прохання до тих, хто фінансує: це Київська міська рада, Кличко напряму причетний до фінансування цих неонацистських терористичних угруповань як С14, і він їх узаконив статусом муніципальної варти. І Мінмолодьспорту, яке через державне фінансування підтримує цих «воїнів світла». Ви випустили джина з пляшки. Фінансування організацій, як «Освітня асамблея», «Асоціація ветеранів війни з Росією» – вони туфта, це засіб вимивання державних грошей. А потім самі не будете знати, що з ними робити”.

“Хлопці, плюйте на ваших кураторів. Ставайте людьми. Життя продовжується – знаходьте нормальний чесний заробіток, йдіть на роботу. Якщо дійсно любите Україну. Не знеславлюйте країну, якщо патріоти”.

“Заяву про напад на мене не планую подавати, бо їх, ці заяви ніхто не хоче розглядати. Але ситуація з незнайомими, їхніми кураторами і їхнім фінансуванням з державного бюджету виходить, на мою думку, з-під контролю. ДумайТЕ…”, – пише журналіст.

До речі, молодики С14 вже нападали на журналіста у липні 2017 року. Тоді відбитися допомогли пасажири, а не поліція. Як зазначив Руслан, «бездіяльність владоохоронців провокує гімнюхів-нацистів на хуліганку». У листопаді 2017 року С14 вчинили побиття журналіста, проте не понесли покарання згідно закону.

Джерело: https://youtu.be/2Dr6mGQN6AE

ссылка на видео: https://youtu.be/6vETtTQOkDA

Ваш отзыв

comments

Translate »