перший козацький

Свідок захоплення храму: поліція не реагує на беззаконня. Все в Божих руках!

Share Button

Ієрей Романн Гелета, клірик Свято-Миколаївського храму УПЦ у селі Жидичин, Ківерцівського району Волинської області розповів, як на його очах захоплювали храм і де тепер моляться віряни УПЦ.

“Була міліція, яка просто спостерігала за цим всім і там почалася штовханина, де згодом вдарили матусі по голові..і гематома…Кинули каменя хтось і попали і моій матусі біля ока, чуть не вибили. Зрізали замки, це біло від монастиря просунуте від УПЦ КП в дроти, різали болгаркою…на даний момент ми молимося в будиночку, громада є. Відчутно, що люди просто хочуть молитися Богу і люди просто хочуть щоб їх ніхто не чіпав”.

–рус–

Иерей Романн Гелета, клирик Свято-Николаевского храма УПЦ в селе Жидичин, Киверцовского района Волынской области рассказал, как на его глазах захватывали храм и где теперь молятся верующие УПЦ.

“Была милиция, которая просто наблюдала за всем этим и там началась толкотня, где впоследствии ударили матушку по голове…и гематома … Бросили камень кто-то, и попали и моей матушке возле глаза, чуть не выбили. Срезали замки, это было от монастыря выдвинуто от УПЦ КП в провода, резали болгаркой … сейчас мы молимся в домике, община есть. Чувствуется, что люди просто хотят молиться Богу и люди просто хотят, чтобы их никто не трогал “.

ссылка на видео: https://youtu.be/M2GWmjNb9ok

Ваш отзыв

comments

Translate »