перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ
ticket title
Карабах – звено в цепочке, ведущей к мировой войне. Украинский азербайджанец о конфликте
Война в Карабахе. Россию и ОДКБ могут вынудить вступить в конфликт. Всеволод Степанюк
СС Галичина возвращается, Порошенко оплатит стрельбу без приказа на Донбассе. Даниил Богатырев
Константинополь молится о торжестве ЛГБТ и абортов? Новое дно “вселенских”. Руслан Калинчук
Невероятно сильная речь о войне на Донбассе и украинском характере митрополита Арсения! Святогорск
“Тайная” инаугурация Бацьки и большая подстава для Украины. МИР ЗА НЕДЕЛЮ. Кирилл Молчанов
Покажи силу перед таким, как ты, а не перед немощными бабушками. Блаженнейший Онуфрий
Цену мира нужно почувствовать своей шкурой. Как они. 2 истории с Донбасса. Олег Карамазов, ЛЮДИ МИРА
АТО – самое успешное предприятие Луганской обл. Ветеран о жажде мира и заработке на войне. ЛЮДИ МИРА

Тему Донбасу чиновники використовують для самопіару. Бурковський

Share Button

“Поступово падає комунікативна активність з роз’яснення причин і наслідків закону про деокупацію. В першому півріччі бракувало пояснення яким чином цей закон сприятиме майбутній миротворчій місії та в чому полягають згадані особливості державної політики і чого від нього очікувати мешканцям Донецької та Луганської областей. Тим часом Кабмін використовував тему Донбасу переважно для реклами своїх різноманітних досягнень, точніше, для інтерпретації певних дій та подій як власних досягнень”, – розповів на презентації “Як державні органи комунікують з Донбасом” політолог Петро Бурковський.

“В усіх випадках переважало прагнення керівництва, зокрема прем’єра Гройсмана, міністра з питань тимчасово окупованих територій Вадима Черниша показати себе успішними виконавцями. Наприклад, у Facebook під хештегом #урядГройсмана прем’єр-міністр рекламував відкриття опорної школи на Донеччині, а от про свої грудневі обіцянки допомогти звільненим полоненим забув аж до кінця травня”.

“Міністр Вадим Черниш віддавав перевагу розмірковуванням на тему політичних шансів зупинити війну, ніж звітуванню про власну роботу Міністерству. У червні МінТОТ начебто презентував дослідження на тему екологічного стану Донбасу, інше – зростання радикалізму. Проте ці повідомлення не містили конкретики, рекомендацій та плану дій, які стосувалися б Донбасу”.

“Цілі самопросування переслідували і голови Донецької і Луганської військово-цивільних адміністрацій. Продукувалися нові чергові обіцянки, а звітів про їх виконання бракувало”.

“Павло Жебрівський позиціонував себе як лояльний виконавець політики Президента і такі акценти позитивно сприймалось далеко не всіма мешканцями Донбасу. Стосовно його активної лінії на українізацію… його наступнику варто врахувати, що українізація позитивно сприймається більшістю населення лише на тлі суттєвого поліпшення соціально-економічних умов”.

“Відбулася зміна риторики керівника МВС Арсена Авакова. Якщо в листопаді 2017 року він різко виступав проти Мінських домовленостей, то з квітня Аваков просуває свій план, вже спираючись на них. Решта керівників виконавчої влади на цю ініціативу не відреагували жодним чином. В наслідок цього, позиція виконавчої влади щодо майбутнього Донбасу не стала більш зрозумілою”.

“Опоблок послідовно критикує політику Президента та уряду, та просуває альтернативні рішення. З боку Батьківщини та Самопомочі переважно звучить критика: “Влада заробляє на війні завдяки корупції”. Альтернативи Самопоміч не висуває, а Батьківщина не пояснює, у чому відмінність мирної ініціативи Тимошенко, пропонуючи сприйняти усе на віру”.

Київ, Укрінформ, 12 липня 2018

–рус–

“Постепенно падает коммуникативная активность по разъяснению причин и последствий закона о деоккупации. В первом полугодии недоставало объяснения каким образом этот закон будет способствовать будущей миротворческой миссии и в чем заключаются упомянутые особенности государственной политики, и чего от него ожидать жителям Донецкой и Луганской областей. Тем временем Кабмин использовал тему Донбасса преимущественно для рекламы своих разнообразных достижений, точнее, для интерпретации определенных действий и событий как собственных достижений”, – рассказал на презентации “Как государственные органы контактируют с Донбассом” политолог Петр Бурковский.

“Во всех случаях преобладало стремление руководства, включая премьера Гройсмана, министра по вопросам временно оккупированных территорий Вадима Черныша показать себя успешными исполнителями. Например, в Facebook под хэштегом #урядГройсмана премьер-министр рекламировал открытие опорной школы на Донбассе, а вот про свои декабрьские обещания помочь освобожденным пленным забыл вплоть до конца мая”.

“Цели самопродвижения преследовали и председатели Донецкой и Луганской военно-гражданских администраций. Продуцировались новые очередные обещания, а отчетов об их исполнении не хватало”.

“Павел Жебривский позиционировал себя как лояльный исполнитель политики Президента и такие акценты положительно воспринималось далеко не всеми жителями Донбасса. В отношении его активной линии на украинизацию… его преемнику стоит учесть, что украинизация положительно воспринимается большинством населения лишь на фоне существенного улучшения социально-экономических условий”.

Киев, Укринформ, 12 июля 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/gjJWflwKivw

Ваш отзыв

comments

Translate »