перший козацький

Тимошенко: На такое не решались даже Янукович и Порошенко (укр)

Share Button

“Я звернулась до всіх в парламенті, щоб ми негайно, на цьому тижні, прийняли закон про проведення референдуму за народною ініціативою. Це був один з перших пунктів програми Зеленського, що всі суттєві питання будуть прийматись народом на референдумі. І влада тільки після того, як запитає в людей, буде приймати закони”, – заявила лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

“Без згоди народу, без референдуму, зараз збираються приймати закон про продаж сільськогосподарської землі. Це 72% території України. Ми не можемо просто спостерігати”.

“Тут вже немає ні Порошенка, ні Януковича на ключових посадах управління. Але приймається закон про скасування переліку об’єктів державної стратегічної власності. Тобто в Україні більше не залишається стратегічних об’єктів, які б належали державі. Вся оборонна промисловість України під час війни! Концесія – приватизація без приватизації, забирати прибуток, навіть не купуючи їх”.

“Сьогодні піде з молотка все! Парламент та уряд приймає рішення, які не могли собі дозволити авторитарні корумповані президенти, що були. Продаж стратегічних монополій, розпродаж національної науки, як приміщень, бюджет бідності. По суті, це ліквідація суверенітету і захоплення країни без війни”.

Київ, 15 жовтня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/P8t5BBDX_kM

Ваш отзыв

comments

Translate »