перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ

Церква не може бути “національна”, тільки Христова. Нас не загонять в Розкол. мітр. Віссаріон

Share Button

“Деякі політики хочуть привнести, на превеликий жаль, якесь вчення в церкву. Це саме страшне, вони хочуть керувати Церквою.
Господь створив для людства одну Церкву. Голова Церкви — Христос-спаситель… і Господь направив апостолів по всіх континентах, по всіх країнах, де різний був соціальний устрій, була різна політична ситуація. Господь направив їх проповідувати, але проповідувати не якогось політика вчення, а вчення Господа-Іісусу Хреса, в руках у якого наше життя теперішнє і майбутнє.
І керувати Церквою на землі ніхто не має права…
Коли в Білорусі, в Україні, в Росії, по всій землі будуть слухати вчення Христове ота шелуха вона відійде, а золоті зерна остануться… ”

25 вересня митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон відвідав місто Малин з нагоди відкриття пам’ятника Святому Рівноапостольному князеві Володимиру.

Журналістам “Першого Козацького” вдалося поспілкуватися з владикою й задати болючі питання про негативні тенденції у взаємодії держави та Церкви в Україні, про сумнівні законопроекти 4511 та 4128, про інформаційну війну та досвід життя в несвободній країні, що владика мав ще з радянських часів.

ссылка на видео: https://youtu.be/B7I0BEEE5hI

Ваш отзыв

comments

Translate »