перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ

Украину отдали в энергетическое рабство ДТЭК. Геннадий Рябцев (укр)

Share Button

“Питають, а чому у нас більшість ТЕЦ працюють на одному енергоблоці? А навіщо закуповувати енерговугілля, запускати декілька блоків, навіщо переобладнувати їх з антрацитової групи вугілля на газову? Це все не потрібно. Тому що буде нестача електроенергії в пікові години споживання, компаніям постачальникам вигідніше створити дефіцит. І чим більший дефіцит – тим вище будуть ціни і вище прибуток компаній, які будуть забезпечувати маневрування в пікові години річного розподілу”, – заявив директор спеціальних проектів НТЦ «Психея» Генадій Рябцев.

“Укренерго боїться працювати на цьому ринку електроенергії, який вже і ринком не є. З усіма цими граничними тарифами, нещодавно запроваджені на ринку житлово-комунальних послуг, несформованими ринками енергетичного вугілля, з усіма спеціальними зобов’язаннями, які поклали на НАЕК Енергоатом і Укргідроенерго”.

“А на ДТЕК немає спеціальних обов’язків, вони можуть продавати електроенергію, як захочуть, за тією ціною, якою вони будуть вважати ринковою. А відмовитись від їх послуг ніхто не зможе. Бо в руках ДТЕК зараз сконцентровано майже всі потужності для балансування ринку електричної енергії”.

Киев, Голос.UA, 5 июля 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/YLZySxV4U7A

Ваш отзыв

comments

Translate »