перший козацький

Українець пройти до Верховної Ради не може. Дмитро Лінько

Share Button

“Жоден громадянин України не може потрапити ні в Кабінет міністрів, ні в Адміністрацію Президента, ні у Верховну Раду. Потрібно цілий ряд пропусків, замовлень. Вчора хотіли провести пенсіонерку Тетяну Павлівну на засідання Кабміну: вона хотіла запитати, як їй прожити на пенсію в 1500 грн – оплатити комуналку, ліки, харчування. Півгодини чекали оформлення і не дочекалися”, – розповів Дмитро Лінько, депутат Радикальної партії Олега Ляшка.

“Урядом приймалось рішення про продовження контракту з Коболєвим. Людина в часи зубожіння людей виписує собі премії 1 мільярд 400 мільйонів гривень! Це грабунок.”

“Чому зараз обіцяють надбавки до пенсії? Виявляється, гроші у державі є. Просто їх притримували перед виборами”.

“Сьогодні в Раді стоїть питання закону про мову – це найбільша проблема в країні? Закон потрібно приймати, але не зараз 4 тижні витрачати на розгляд правок, жодна з яких не буде прийнята”.

Київ, 21 березня 2019

–рус–

“Ни один гражданин Украины не может попасть ни в Кабинет министров, ни в Администрацию Президента, ни в Верховную Раду. Требуется целый ряд пропусков, заказов. Вчера хотели провести пенсионерку Татьяну Павловну на заседание Кабмина: она хотела спросить, как ей на пенсию в 1500 грн – оплатить коммуналку, лекарства, питание. Полчаса ждали оформления и не дождались”, – рассказал Дмитрий Линько, депутат Радикальной партии Олега Ляшко.

“Правительством принималось решение о продлении контракта с Коболевым. Человек во времена обнищания людей выписывает себе премии 1 миллиард 400 миллионов гривен! Это грабеж.”

“Почему сейчас обещают надбавки к пенсии? Оказывается, деньги в государстве есть. Просто их придерживали перед выборами”.

“Сегодня в Раде стоит вопрос закона о языке – это самая большая проблема в стране? Закон нужно принимать, но не сейчас 4 недели тратить на рассмотрение правок, ни одна из которых не будет принята”.

ссылка на видео: https://youtu.be/SUioJ9JP9T8

Ваш отзыв

comments

Translate »