перший козацький

Тимошенко обрала складніший ніж “Армія, Віра, Мова” шлях? Костянтин Матвієнко

“Подивимось на відмінності основних кандидатів. Порошенко йде з гаслами «армія, мова, віра». Про церкву всі все бачили. Щодо мови – Президент намагається апелювати до самих традиціоналістичних почуттів виборців. І формує у них запит, ніби мовне питання є для нас визначальним. Об’єктивно кажучи, ми не бачили жодних реальних кроків щодо розширення її вживання. Навіть не всі члени уряду нею володіють”, – заявив експерт корпорації стратегічного консалтингу “Гардарика” Костянтин Матвієнко.

Що стосується армії, втрат менше, підкреслив експерт. Проте це не завдяки Президенту.

“«Армія, церква, мова» не дає відповіді на реальні питання безпеки, обороноздатності, злиднів, міграції та інші. Порівнюючи обіцянки 4 роки тому та реальний стан – помітна суспільна стагнація”.

“Ноу-хау цієї кампанії – присвоюються соціологічні служби, спотворюються їх результати. Фальсифікація соціології – це передумова фальсифікації самих виборів. Вже розгортаються потужні мережі фальсифікації з бланками за чинного президента. Але в народу є імунна система – це довели два Майдани”.

“Тимошенко обрала складний шлях, апелюючи до світового порядку денного. Зменшення комунальних тарифів, але водночас говорить про модернізації системи управління. Що треба відійти від російської фактично, самодержавної моделі, коли Президент на горі і від нього залежать прибутки і статки усіх підприємців і олігархів включно”.

“Тимошенко пропонує не революційний, а системний підхід до подолання проблем”.

Київ, Інтерфакс, 4 лютого 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/cypBtev0Yc4

Share Button

Ваш отзыв

comments