перший козацький

Тіло церковне бореться. Значить, воно ще живе. Микола Данилевич

Микола Данилевич, заступник голови відділу зовнішніх зв’язків УПЦ зазначив, що йде насильство над Православною Церквою.

“В тіло церкви намагаються засунути чуже тіло, яке не стало тілом церкви…Не грішник міняється, а заставляють міняться Бога, церкву”.

На думку Данилевича, розкол вже не тільки між вірянами, а на сімейному рівні й відповідальній Константинопольський патріархат та православ’я складає екзамен на єдність.

“Ми маємо захищатися. Ми захищаємося, як ми можемо, але ми бачимо, що ідуть ці події, вони якось мають відбутися. Це не означає, що ми не маємо нічого робити, ми робимо, але ми маємо розуміти, що ми повинні це пережити…Це не буде тривати довго, але в цьому ми маємо цей період пережити і пережити його достойно”.

4 лютого 2019, Київ.

–рус–

Николай Данилевич, заместитель председателя отдела внешних связей УПЦ отметил, что идет насилие над Православной Церковью.

“В тело церкви пытаются засунуть чужое тело, которое не стало телом церкви … Не грешник меняется, а заставляют измениться Бога, церковь”.

По мнению Данилевича, раскол уже не только между верующими, а и на семейном уровне и ответственной Константинопольский патриархат. Православия сдает экзамен на единство.

“Мы должны защищаться. Мы защищаемся, как мы можем, но мы видим, что идут эти события, они как-то должны состояться. Это не значит, что мы должны ничего делать, мы делаем, но мы должны понимать, что мы должны это пережить … Это не будет длиться долго, но в этом мы этот период пережить и пережить его достойно “.

4 февраля 2019, Киев.

ссылка на видео: https://youtu.be/23_1gYRranw

Share Button

Ваш отзыв

comments