перший козацький

Чому Україна падає в світовому рейтингу “розумного оподаткування”. Дмитро Алексеєнко

“Податкова реформа має єдиний вимірник – це просування нашої країни в міжнародному рейтингу Doing Business. В останньому рейтингу 1 листопада Україна дійсно просунулась на 5 позицій. Але в оподаткуванні ми впали на 11 позицій. Хоча в минулому рейтингу обігнали 41 країну”, – заявив віце-президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати Дмитро Алексеєнко.

Експерт пояснив, що з минулого року нічого не робилось у плані реформування. Навпаки, збільшився податковий тиск та час на складання звітності. І в наступному рейтингу легкості ведення бізнесу Світового банку ми впадемо ще, коли будуть враховані всі поточні дані.

“Впадемо ще більше, якщо не буде прийнята дійсна податкова реформа – податок на виведений капітал. Він ініційований Президентом, але проти цього податку МВФ. Він міг би дати прорив в Doing Business”.

“Крім податкового тиску та «євроблях», які можна буде розмитнювати дешевше, більше нічого не бачу в цих косметичних змінах оподаткування. Позитивних змін для платників податків не бачу”.

ссылка на видео: https://youtu.be/lUky-PaaabE

Share Button

Ваш отзыв

comments