перший козацький

Уничтожают следы расстрела на Майдане и ул. Институтскую (укр)

Share Button

“Був проведений конкурс на Меморіал вшанування пам’яті героїв небесної сотні. Коли оголосили результати, частина музейників, архітекторів, майданівців були проти того проекту. Бо проектом передбачено видозміну вулиці Інститутської: повне зняття бруківки та засадження його 107-ма липами”, – пояснила учасник ініціативної групи «Зберегти Інститутську» Аліна Боднар.

“Поки ми всі очікували закінчення слідчих експериментів, судового розгляду, було вирішено розпочати будівельні роботи. Тобто музей, де немає спірних питань і не треба проводити слідство, не почали будувати, а вирішено керівництвом Музею Майдану, забудовником вшанувати небесну сотню саме зі зміни вулиці Інститутської”.

Активістка пояснила, що Мінкульт та Музей Майдану заявили про початок робіт, хоча на 20 травня призначено засідання Апеляційного суду щодо накладення на вулицю Інститутську арешт. Це захистить місце вбивства людей від будівельних робіт та забезпечить належне продовження слідства.

“У Музею є дозвіл Генеральної прокуратури на початок будівельних робіт… Але, якщо бруківку зняти, не можна буде провести слідчий експеримент. Це грає на користь стороні обвинувачених”.

Київ, 14 травня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/lqB-Zu8Ngks

Ваш отзыв

comments

Translate »