перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ
ticket title
Невероятно сильная речь о войне на Донбассе и украинском характере митрополита Арсения! Святогорск
“Тайная” инаугурация Бацьки и большая подстава для Украины. МИР ЗА НЕДЕЛЮ. Кирилл Молчанов
Покажи силу перед таким, как ты, а не перед немощными бабушками. Блаженнейший Онуфрий
Цену мира нужно почувствовать своей шкурой. Как они. 2 истории с Донбасса. Олег Карамазов, ЛЮДИ МИРА
АТО – самое успешное предприятие Луганской обл. Ветеран о жажде мира и заработке на войне. ЛЮДИ МИРА
Свои грантоедские сукины сыны. Руслан Бизяев об “отмене безвиза” и САП
В Македонии хотят автокефалии, Кипр агитируют за ПЦУ. прот. Николай Данилевич
Нужна критическая масса людей, требующих мира. Их не услышат — камни возопиют! ЛЮДИ МИРА, ИТОГИ
Золотарёв: нас ждёт “тысяча хуторов” на месте Украины после выборов? Регионы против Центра

Уряд Гройсмана роздає готівкою субсидії потенційним виборцям. Олексій Кучеренко

Share Button

“Заяву на уряді стосовно так званої монетизації субсидій, яка пролунала з вуст пана Гройсмана, порівнюю, наприклад, учора він на комбайні проїхав, в корівник зайшов, зрозумів зараз що ліс мільярд кубів іде контрабандою і Європа його приймає, на митниці наводить порядок – це ніяка не монетизація субсидій, а ефективний механізм купівлі виборців. Уряд невеликою ціною чіпляє 2-3 млн українців – потенційних виборців і роздає їм від 300 до 700 грн”, – заявив екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.

“Ці родини мало того, що отримали безкоштовно газ, бо субсидія зазвичай покриває це, більше того уряд бере з бюджету мільярд гривень наших з вами грошей і робить подарунок. А яка мета цього?”

Експерт розповів, що коли держава бере на себе покриття житлово-комунальних послуг, субсидіанти не зацікавлені в економії. Дослідження довели, що в таких домогосподарствах на 20% споживання енергоресурсів.

“На все енергозбереження в країні з держбюджету в 2017 витрачено 400 млн грн – по програмі теплих кредитів, на реальне енергозбереження. А тут мільярд готівкою береться. Я розумію – це потенційні виборці”.

“Взагалі відсутність тарифної політики призвела до зростання потребуючих субсидій, коли це не 2-5%, яким дійсно можна було б ефективно допомагати: монетизувати, верифікувати безумовно, бо це ж кошти платників податків. Критерій “заходь, хто хочеш, бери що хочеш” відкрив Яценюк в 2015 році. Навіть виносив догани головам обладміністрацій, які не виконали план з надання субсидій”.

“60%, яким усі решта оплачують. Вони самі намагаються скоротити кількість, бо бюджет, а це гроші платників податків, не тягне це. А ми в боротьбі з платниками податків не примусимо їх поїхати з цієї країни куди подалі?”

Київ, Голос.UA, 20 липня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/N_u7IQMdQi8

Ваш отзыв

comments

Translate »