перший козацький

В Крестном ходе будем молиться за тех, кто в “церкви политиков”, а не в Христовой Церкви. УПЦ

Share Button

“Церква живе чистою совістю. Для нас взірцем є сповідники – ті люди, які все своє життя, навіть до смерті, віддали свідченню вірності Богу. Саме тому сповідники віри поведуть і очолять нашу Хресну ходу від пам’ятника князю Володимиру до Свято-Успенської Лаври”, – розповідає про цьогорічну Велику Хресну ходу до Дня хрещення Русі в Києві керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільский і Броварський Антоній (Паканич).

“Хресна хода – це не політична акція, це особлива частина богослужіння. Коли люди збираються разом і свдчать свою єдність в Христі і вірність Богу”.

“Ми будемо особливо молитись, щоб Господь дав мир нашій Батьківщині, укріпив кожного з нас – віруючих Української православної Церкви, і щоб Господь наповних тих людей, які поки що знаходяться поза огорожею дійсної Церкви Христової. Не політичної організації, яку створили політики, а Церкви, яку створив Іісус Христос. І завтра побачите, що в нашій ході не буде політичних гасел, там буде молитва”.

“Бог нікого ніколи не заганяє в рай. Він дає нам свободу. Це вища, що є в людині – свобода вибору. Кожна людина сама вибирає шлях життя або шлях смерті”.

Київ, 26 липня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/ePF_xA77XTY

Ваш отзыв

comments

Translate »