перший козацький

В Украине от 34 до 36 миллионов, в лучшем случае. Игорь Гарбарук (укр)

Share Button

“Якщо прийняти, що ми віримо даним Держстата, а вони подають, що на 1 січня 2019 року в Україні проживає 41 млн 983 тис. 564 особи. Але розуміємо, що дай Бог, щоб це було 34-36 млн українців. Вважаю, що одним з найперших рішень нового Кабміну має бути рішення про перепис населення – ми маємо знати скільки нас залишилось”, – заявив економіст Ігор Гарбарук, голова ГО «Національний інтерес України».

“Якщо дійсно подумати про те, що чотири мільйони людей мають НЕ платити за комуналку, або платити по якомусь ще більш особливому тарифу, ніж субсидії, то давайте задумаємось над іншим: а чому тільки за комуналку? А чому не за ліки, коли виходять на пенсію? А проїзд – сільські мешканці не можуть цим скористатися”.

“Тобто, якщо до жебрацьких пенсій застосувати механізм монетизації, люди самі вирішать, на що їм витратити ті кошти – проїзд, ліки, комуналку. Але хто за ВСЕ це заплатить? Ми з вами”.

“Економіка має стільки генерувати коштів, щоб вистачало на всі соціальні забаганки Президента, Верховної Ради, депутатів. Але поки економіка сировинна… І все це може закінчитися в один момент…”

“Маємо визначитись: ми все розпродаємо, чи все ж таки робимо сильну державу і сильну економіку?”

Київ, Голос.UA, 6 серпня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/Sg1neI9lJ5Y

Ваш отзыв

comments

Translate »