перший козацький

В умовах кризи не можна вести мову про ринок землі. Олексій Плотніков

Share Button

“Якщо подивитись на соціологічні дані, то за соціологію…яка була оприлюднена в лютому цього року, 77% громадян України виступають проти ринку землі, 10% виступають за і 13% не визначились. Якщо апелювати до соціології, то тут зрозуміло, що не бачать громадяни України необхідності чи механізмів, чи доцільності того, щоб відкрити ринок і продавати всім і все”, — заявив економіст Олексій Плотніков.

На думку експерта, з точки зору влади, ринок землі використовується, як певний інструмент відволікання уваги населення від того, що зростають ціни, тарифи і т.д.

“Різні політичні сили використовують найрізноманітніші гасла від того, що земля піде на сплату кредитів, до того, що без ринку землі не прийдуть іноземні інвестиції. Це полярні думки…З нашої точки зору не можна вести мову про впровадження класичного ринку землі без обмежень, враховуючи національну специфіку України, як наполовину аграрної країни…Тобто побудувати ринок прав оренди. Ринок, при якому зберігається володіння на рівні держави”.

ссылка на видео: https://youtu.be/ZWg0GDZzUPs

Ваш отзыв

comments

Translate »