перший козацький

Вбивство Ноздровської. Зовсім нові факти. 27.06.2018

Share Button

Незалежний фахівець із проведення розслідування, колишній працівник міліції Володимир Бажора зібрав команду з досвідом проведення слідчих дій для того, щоб розібратись у справі вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської.

“На місці ми знайшли декількох свідків, частина з яких не була допитана. Виявили нові факти. Одним з приводів проведення конференції було засідання суду, який продовжив термін затримання Россошанського Юрія лише на два тижні. Засідання проводилось без адвокатів та батьків потерпілої сторони і це дало привід сумніватися в об’єктивності розслідування”, – розповів Володимир Бажора.

Розслідувач стверджує, що єдиний підозрюваний у вбивстві фізично не зміг би перенести труп на те місце, де він був знайдений.

“Ми виявили неспівпадіння та протиріччя: за версією слідства Россошанський наніс три удари Ірині та доніс її на плечах до мосту… Ми пройшли цей шлях особисто і що виявили: на відстані близько 860 метрів дійсно можна пройти по вулиці. Але з вагою 50 кг, коли переходиш уже вулицю і йдеш по полю, — там неможливо швидко йти. Россошанському 64 роки — він не міг би пронести це тіло. Ми заміряли час: якщо іти без тіла на плечах, доросла людина може пройти за 20-25 хвилин, але з тілом уже не може. Тобто є така версія, що він був не один”.

Крім того, незрозуміло, як опинилась Ноздровська на 150 метрів нижче по течії річки від місця вбивства та, на думку Володимира Бажори, з тіла вбитої одному бути важко зняти одяг.

“Слідство не дає відповідей, яким чином перенесли тіло, хто це зробив? І до цього ще додатком іде питання: хто роздягав? Бо для того, щоб роздягнути тіло непритомної людини, ви розумієте, треба докласти певних зусиль, треба мати якийсь час. А по даним, які є у нас, Россошанський повернувся із цього моста додому десь через 25-30 хвилин. Тобто йому або хтось допомагав нести, або хтось допомагав роздягати”.

До того ж, ані заміряна течія річки, ані її глибина не дозволяють стверджувати, що тіло могло знести нижче за течією. Русло ріки захаращене гілками, травою та мулом і тіло не зможе пропливти навіть кілька метрів. Усе це офіційне слідство не враховує.

“Свідки стверджують, що при проведенні слідчого експерименту Россошанський не клав собі тіло на плечі, йшов без нічого. Незрозуміла поведінка слідчого, який проводить слідчий експеримент не в повному об’ємі… Неможливо також без слідів спалити весь зимовий верхній одяг і особисті речі вбитої, як стверджує слідство”.

“Частина 1 ст. 115 дозволяє спустити все на гальма, але якщо справу перекваліфікують, слідству доведеться докладати зусилля для повного розслідування – це те, чого ми домагаємось”.

Нагадаємо, 1 січня 2018 під Києвом знайшли мертвою раніше зниклу правозахисницю Ірину Ноздровську. Жінка незадовго до зникнення домоглася того, щоб винуватець смертельного ДТП, в якому загинула її сестра, не вийшов на волю за амністією. Їй довгий час надходили погрози від родини засудженого, а також особисто від нього.

Проведене розслідування незалежними слідчими вказує на те, що Ірину Ноздровську вбила група людей, а не один Юрій Россошанський. Прокуратура підготувала клопотання про зміну кваліфікації злочину на 2 ч.. 115 КК (вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Київ, 27 червня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/uS9zxmTJQQQ

Ваш отзыв

comments

Translate »