перший козацький

Вихід з СНД раніше міг завадити еліті України вести бізнес з агресором. Сергій Биков

Share Button

“27.11.2014 року було зареєстровано в українському парламенті проект відповідної постанови про припинення будь-якої участі України у СНД, але цей проект постанови не було винесено до парламенту. Питання – чому? Можливо для того, аби можна було надалі розвивати економічне співробітництво. Як ми бачимо, за результатами 2017 року третина інвестицій в Україну надходила з Російської Федерації. Можливо тому, що денонсація такої угоди могла завадити керівництву української держави вести бізнес у країні-агресорі. Можливо через те, що певні посадовці, які перебувають у тісних економічних зв’язках з РФ не могли б настільки ефективно вести власну діяльність”, – відзначив керівник Інституту публічної політики та консалтингу Сергій Биков.

“Але сьогодні, перед виборами, такі ініціативи лунають. Але фактично діючий президент тільки актуалізує ті законодавчі ініціативи, які надходили з опозиційних партій, в тому числі Батьківщини, Самопомочі і Радикальної партії”.

Експерт зазначив, що проект постанови про вихід України з органів управління СНД підписали Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Березюк, Кононенко та Іванчук.

“Але цей проект цієї постанови також не було винесено на розгляд парламенту. А сьогодні за рахунок цього намагається влада створити додатковий піар та «забути» начебто про ініціативи опозиціонерів та видати їх за власні”.

Київ, Голос.UA, 30 серпня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/VEr1HhWp_Es

Ваш отзыв

comments

Translate »