перший козацький

Віра Савченко про свободу слова та могили опозиційних телеканалів

Share Button

“Хочу нагадати усім українцям відвідати інформаційні могилки таких телеканалів, як опозиційні свого часу: 5 канал, ТВі. Їх вже не існує, тобто це використовувані площадки, щоб олігархат прийшов до влади”, – сказала Віра Савченко, голова партії “Громадсько-політична платформа Надії Савченко”.

“А далі ці канали просто закривають, зливають або їх рейтинг падає до мінімуму. Прийшовши до влади на цих майданчиках, діюча влада починає боротися зі своїми опозиційними прототипами опонентами”.

“Голос Надії закрили майже на всіх медійних майданчиках. Прикладом того є те, що по регіональних ЗМІ, коли активісти чи журналісти намагаються подати інформацію про Надію, їм відверто говорять, що це заборонено”.

“Це говорить мені тільки про Надіну силу, як одна людина може побороти владу або розпочати визвольний рух. Тому на своїй шкірі ми відчуваємо так звану свободу слова. Я рада, що ООН відзначила, що в Україні є величезна проблема зі свободою слова”.

“Залишається тільки не мовчати, але це тяжко. Тому що наші слова замовчують або медійних майданчиків мінімум, на яких ми можемо висловлювати свої думки”.

“Тому я сподіваюсь, що цей розпочатий визвольний рух ЗМІ не загасне, а набере величезних обертів і не перетвориться на медійну могилку, як ТВі чи 5 канал”.

“Ми переконались на своєму шляху, що від тебе самого залежить настільки багато, що ти не усвідомлюєш. Якби усвідомлювали, то Україна давно вирвалися б з олігархічного клану, олігархічної економіки, олігархічного поля ЗМІ. Не полишаймо цю працю”.

Київ, Інтерфакс-Україна, “Стан свободи слова в Україні”, 18 червня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/OGOzXeQIQyk

Ваш отзыв

comments

Translate »