перший козацький

Влада може зберегти себе лише в незаконний спосіб. Костянтин Матвієнко

Share Button

Політичний експерт Костянтин Матвієнко вважає, що феномен Зеленсткого — це відповідь суспільсва на ситуацію, яка склалася, політична люстрація.

Також експерт зазначив, що можливе об’їднання Тимошенко з Зеленським так як у них схожі програми, у той час коли Порошенко ні з ким об’єднуватись.

“Якщо Порошенко не виходить у 2 тур, то він буде намагатися зривати вибори. Йому об`еднуватися немає з ким…Якщо Порошенко виходить у другий тур з Зеленським, це можливо, якщо Порошенко буде тільки на другому місці, це означає принизливо політичну смерть”.

25 березня2019, Інтерфакс

–рус–

Политический эксперт Константин Матвиенко считает, что феномен Зеленсткого – это ответ общества на ситуацию, которая сложилась, политическая люстрация.

Также эксперт отметил, что возможно объедания Тимошенко с Зеленским так как у них похожи программы, в то время когда Порошенко не с кем объединяться.

“Если Порошенко не выходит в 2 тур, то он будет пытаться сорвать выборы. Ему объединяться не с кем … Если Порошенко выходит во второй тур с Зеленским, это возможно, если Порошенко будет только на втором месте, это значит унизительную политическую смерть” .

ссылка на видео: https://youtu.be/-aIFwsyldm8

Ваш отзыв

comments

Translate »