перший козацький

Влада не може боротися з рейдерством, бо вони всі в одній команді. Анатолій Гайворонський

Share Button

 

 

“Я думаю що, ніякі ті всі антирейдерські заходи, які прийняла наша влада і так само комісія, яку очолює Якуба, і ті самі комісії при обласних адміністраціях вони нічого не стоять. Це бутафорія, якою просто прикриваються наші можновладці для того, щоб показати боротьбу проти рейдерства, насправді це просто громовідводи, які нічого не роблять”, – заявив Анатолій Гайворонський, голова ГО “Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області.

Експерт відмічає, що два роки тому була спроба силового рейдерського захвату фермерського господарства “Дар”. Фермери зробили все, щоб відбити цей напад, потім була відкрита кримінальна справа, до якої під’єднали суддю Леонова. Гайворонський розповів про хід справи:

“Він того злодія, рейдера, якого він повинен був осудити, робить потерпілим, а людину, яка давала покази проти рейдерів закриває в тюрму…Цей суддя, який являється одним із членів злочинного угруповання, яка займається в Дніпропетровській області віджимом бізнесу, яка займається рейдерськими захопленнями”

Також експерт зазначив, що 24 травня НАБУ спіймало суддю Леонова на вимаганні неправомірної вигоди у розмірі 30 тисяч доларів.

“Ми бачимо, що суддю не відсторонили від виконання своїх обов’язків…Він вирішує долі людей, ходить на судові засідання, приймає рішення. Таким чином, він через свої структури, через своїх людей правоохоронних вирішує свої питання для того, щоб уникнути відповідальності”.

Гайворонський зауважив бездіяльність вищої ради правосуддя, тому що не було прийнято ніякого запобіжного заходу проти судді. Влада не може боротися з рейдерством, бо вони всі в одній команді, вважає експерт.

“Я звертаюсь до Президента, до прем’єр-міністра, до генерального прокурора. Шановні, так далі жить не можна. Якщо і далі будуть продовжуватись ці процеси корупційні, кришування, безвідповідальність, це до хорошого просто не приведе. Візьміть це на контроль, доведіть це до розуму, покажіть хоч раз, що є в Україні і працює закон. Накажіть цього злодія, накажіть тих, хто займається рейдерством! Хоча б одного…Якщо ви цього не зробите, ми порахуємо, що вони ваші кращі друзі й робили це все разом з вами”.

06. 06. 2018, УНИАН

ссылка на видео: https://youtu.be/vHatbHQ19tQ

Ваш отзыв

comments

Translate »