перший козацький

Влада позбавила кожного пенсіонера тисяч невиплачених гривень. Андрій Павловський

Share Button

“В 2014-2015 роках уряд Яценюка призупинив дію, а вже уряд Гройсмана продовжив обмеження законів про індексацію та осучаснення пенсій. Якби виконувалося, хоча б у той час, законодавство про пенсійне забезпечення, то вже зараз мінімальна пенсія мала бути на рівні 2800 гривень, а середня сягала 4500 грн. Через невиконання законів, влада позбавила кожного пенсіонера тисяч невиплачених гривень”, – переконаний екс-нардеп, експерт з соціальних питань Андрій Павловський.

“Завдяки псевдореформі Порошенко з Гройсманом уникають відповідальності за те, що пограбували пенсіонерів. І так це виставляють, а деякі експерти підіграють їм, що за жалюгідне підвищення пенсіонери ще й повинні дякувати і в ноги кланятись, за це шахрайство”.

“Чому шахрайство? У нас журналісти та експерти зубоскалять, що в Росії піднявся пенсійний вік до 65 років. Але «забувають» сказати, що у нас зроблено те ж саме. Тільки в прихований спосіб: за рахунок збільшення майже вдвічі страхового стажу. І ви вже в 60 років на пенсію не вийдете, а як в Росії – в 65. Оце одне «досягнення» реформи Гройсмана-Реви”.

“Ті, хто зараз з 1 січня 2019 року виходять на пенсію, мають її на 30% менше. Бо в формулі розрахунку зменшили вагу одного року страхового стажу”.

“Так радісно піарять урядовці та їхні посіпаки індексацію, що відбудеться з 1 березня. Ніби це вперше благодійність з неба. Да згідно законів вони мали її виконувати щороку! Крім того, індексація буде не на всі 100% інфляції, а тільки на 50%. Видатне досягнення!”

“Мінімальна пенсія у нас фактично вдвічі менше, ніж прожитковий мінімум: з 1 липня 2018 – 1035 грн, а прожитковий мінімум – 2736 грн”.

“Цією псевдореформою ліквідували вихід на пенсію за вислугою років вчителям, медикам, шахтарям, пілотам і т.д”.

На думку експерта, для реальної пенсійної реформи під час стагнації економіки необхідно провести детінізацію економіки, заборонити виведення в офшори. Це дасть щорічно до держбюджету майже 67 млрд грн. І треба повернути наше міжнародне зобов’язання за Конвенцією МОТ №102, щоб пенсії були не менше 40% від заробітної плати.

Київ, Голос.UA, 5 листопада 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/MLHxJ6Ud1mw

Ваш отзыв

comments

Translate »