перший козацький

Влада розуміє: попереду свалка історії. Юрій Бойко

Share Button

“Сьогоднішня влада і корупція — це вже синоніми, це одне ціле в очах міжнародної спільноти. Імідж України суттєво постраждав після опрелюднення масштабних корупційних оборуток сьогоднішньої влади…”

Лідер партії “Опозиційний блок” Юрій Бойко прокоментував те, до чого може призвести скандал довкола Порошенка з “плівками Оніщенко”, і розповів про нову загрозу демократії черех корумпований ЦВК, де непропорційно представлені влада та опозиція.

“Так сталося, що президентська фракція і фракція “Народного фронту” практично вони розподілили між собою весь склад ЦВК… Сформували собі більшість, щоб можна було визнавати, чи не визнавати вибори… Такий склад ЦВК, ніколи не було в історії України, щоб президентська і прем’єрська фракції сформували собі більшість і всіх інших відкинули… Це буде невизнання виборів суспільством”

Також Бойко поділився своїми думками щодо ймовірності дострокових парламентських виборів.

“Ми, звісно, виступаємо за те, щоб сьогоднішня антинародна тимчасова влада була змінена якомога швидше. Але я бачу, що вони тримаються один за одного з останніх сил, бо розуміють, що більше в парламент не попадуть… розуміють, що попереду свалка історії”

Тому, за прогнозами Бойка, дострокові вибори не надто вірогідні, лише якийсь форс-мажор може до них змусити президента.

— рус —

“Сегодняшняя власть и коррупция — это уже синонимы, это одно целое в глазах международного сообщества. Имидж Украины существенно пострадал после публикации данных о масштабных коррупционных схемах сегодняшней власти …”

Лидер партии “Оппозиционный блок” Юрий Бойко прокомментировал, к чему может привести скандал вокруг Порошенко с “пленками Онищенко”, и рассказал о новой угрозе демократии из-за коррумпированного ЦИК, где непропорционально представлены власть и оппозиция.

“Так случилось, что президентская фракция и фракция” Народного фронта “практически они распределили между собой весь состав ЦИК … сформировали себе большинство, чтобы можно было признавать – не признавать выборы … Такой состав ЦИК, никогда не было в истории Украины, чтобы президентская и премьерская фракции сформировали себе большинство и всех других выдавили… Это будет означать непризнание выборов обществом ”

Также Бойко поделился своими мыслями относительно вероятности досрочных парламентских выборов.

“Мы, конечно, выступаем за то, чтобы сегодняшняя антинародная временная власть была изменена как можно скорее. Но я вижу, что они держатся друг за друга из последних сил, потому что понимают, что больше в парламент не попадут … понимают, что впереди свалка истории ”

Поэтому, по прогнозам Бойко, досрочные выборы не слишком вероятны, только какой-то форс-мажор может вынудить президента пойти на этот шаг.

ссылка на видео: https://youtu.be/MVw-A-UnjSM

Ваш отзыв

comments

Translate »