перший козацький

Власть очень боится того, что нас объединяет. Руслан Коцаба (укр)

Share Button

“У нас національна ідея, яка може об’єднати людей – це бажання і можливість жити в мирній і заможній, демократичній країні. Якщо будуть ці три чинники, кожен подумає перед тим, як їхати з України, наперед знаючи, що він, його діти, а можливо і онуки стануть просто перегноєм для сильнішої нації, сильніших державних утворень. Треба не наголошувати на «Сталін – Бандера – НАТО», а на бажанні жити в заможній країні”, – переконаний журналіст, в’язень сумління Руслан Коцаба.

“Влада дуже боїться того, що нас об’єднує… Звісно, було б добре, якби в нас була б економіка. На жаль влада зробила все, щоб Україна перестала називатись індустріальна країна. Гірка правда”.

“За останні 6-7 років влада вклала багато в ненависть, в дискредитацію слова націоналізм”.

“Щоб ми зажили краще, мабуть треба ввести табу на ті перейменування, зміну пам’ятників – ті речі, які роз’єднують людей. Влада має показати свою політичну волю в такому табу”.

В Києві відбувся круглий стіл «Пошук нової національної української ідеї», організований народним депутатом Ренатом Кузьміним. Дискусія була спрямована на культурні аспекти національного будівництва і діалогу.

Київ, 3 серпня 2020

ссылка на видео: https://youtu.be/0WwMjAO5aHM

Ваш отзыв

comments

Translate »