перший козацький

Всі хочуть міняти Конституцію, і ніхто — просто виконувати. Валентин Гладкіх

Share Button

“Давайте в конституцію впишемо ще щось і будемо тішити себе ілюзіями, що записавши щось у конституцію ми автоматично до цього наближаємось”, — заявив політичний експерт Валентин Гладкіх.

Експерт відмічає, що розмови про євроатлантичну інтеграцію безпідставні. Також експерт зауважив, що те, що запис чогось в конституції не наблизило українців до реальних змін, навіть до честі і гідності кожного громадянина, наприклад.

“У будь-який демократичній державі є народ. Своє право на народовладдя він реалізує в результаті виборів. Формуючи представницькі органи влади. Якщо український народ на виборах вирішить сформувати інший представницький орган, так це і є привілеї українського народу помилятися. Це точно не народний фронт буде визначати, яке рішення правильне, а яке неправильне”.

Всі президенти, крім Кравчука міняли Конституцію, зауважив Гладкіх. На його думку, в тому і полягає сутність конституції, її не можна постійно підлаштовувати під поточну політичну кон’юнктуру. Потрібно щоб було навпаки , поточну політичну кон’юнктуру підлаштовувати під конституцію.

17.09.2018, Голос ЮА.

ссылка на видео: https://youtu.be/HXTESBycFWA

Ваш отзыв

comments

Translate »