перший козацький

Як інші Церкви реагують на “собор” і створення нової “церкви” в Україні. Митрополит Антоній

Share Button

“Архієрейські собори Сербської Православної Церкви і Польської Православної Церкви не визнають легалізацію розколу в Україні, який звершив Константинопольський Патріархат”, – розповів керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

“Є вислови багатьох архієреїв багатьох помісних Церков. Знаємо, що в кінці цього року чи на початку наступного будуть Архієрейські собори майже в усіх помісних Православних Церквах, які сподіваюся дадуть оцінку і визначення того, що відбувається в Україні”.

Київ, 17 грудня 2018

–рус–

“Архиерейские соборы Сербской Православной Церкви и Польской Православной Церкви не признают легализацию раскола в Украине, который совершил Константинопольский Патриархат”, – рассказал управляющий делами УПЦ митрополит Бориспольский и Броварской Антоний.

“Есть высказывания многих архиереев многих поместных Церквей. Знаем, что в конце этого года или в начале следующего будут Архиерейские соборы почти во всех поместных Православных Церквях, которые дадут оценку и определение того, что происходит в Украине”.

Киев, 17 декабря 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/ClrY41pjKwo

Ваш отзыв

comments

Translate »