перший козацький

Як інтегрувати ромів у життя України. Сергій Мельничук

Share Button

“Неділі три-чотири назад стався прикрий випадок, не хочу на ньому загострювати. Це був пік того загострення, що могло призвести до кровопролиття великих груп людей. Я не беру до уваги випадки, коли в різних місцях були і вбивства, і погроми. У мене ще з фронту є відчуття того загострення, і я чітко бачив, що працює якась сила, яка дійсно хоче показати, що іде дискримінація однієї національності”, – заявив народний депутат Сергій Мельничук.

“Думаю, це агрессор робить, бо ми подали до Гааги, що татарський народ дискримінований. І хтось хоче зробити теж саме з Україною, в якій іде дискримінація ромів”.

“Головне, щоб самі роми були до цього готові. Щоб роми змогли об’єднатися і контролювати той хаотичний рух таборів по країні. Створили раду в кожному регіоні та далі інтегруватися в нашу спільноту, де проживає 137 національностей”.

“Ви маєте в першу чергу самі це зробити, об’єднатися, і сказати «допоможіть нам», а не барахтатись у своєму замкнутому колі і чвари між собою розгребати, а хтось зможе цим скористатись”.

Київ, Укрінформ, 24 липня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/FxE95ZaPBvc

Ваш отзыв

comments

Translate »