перший козацький

Ярослав Амосов о Bellator, Рори Макдональде, Фёдоре и секретах победы

Share Button

В 2017-м году боец киевского клуба “Гермес” Ярослав Амосов выиграл четвёртое золото на ЧМ по боевому самбо в полусреднем весе, подтвердил титул сильнейшего бойца ММА по версии GEFC и был подписан в Bellator.

Выступления в американском промоушене могут начаться уже этой весной, ну а пока мы посетили рядовую тренировку в “Гермесе”, какой она бывает по средам, и попытались собрать портрет бойца, который вот-вот рванет с трамплина Bellator в мир супер-звёзд смешанных единоборств.

Мы расспросили Ярослава о его сильных сторонах и самых сложных боях, о сопернике, с которым он мечтал бы сразиться, и отношениях с российскими спортсменами, о мотивации и секрете побед. Дополнить картину помог его тренер Фёдор Середюк, главный тренер сборной Украины по боевому самбо.

Перший Козацький благодарит Ярослава Амосова за интервью, а спортивный клуб “Гермес” и Федерацию боевого самбо Украины за помощь в организации съемок.

— укр —

У 2017-му році боєць київського клубу “Гермес” Ярослав Амосов виграв четверте золото на ЧС з бойового самбо в напівсередній вазі, підтвердив титул найсильнішого бійця ММА за версією GEFC і був підписаний в Bellator.

Виступи в американському промоушені можуть початися вже цієї весни, ну а поки ми відвідали пересічне тренування в “Гермесі”, яким воно буває по середах, і спробували зібрати портрет бійця, який ось-ось стрибне з трампліну Bellator в світ супер-зірок змішаних єдиноборств .

Ми розпитали Ярослава про його сильні сторони і найскладніші бої, про суперника, з яким він мріяв би битися, і відносини з російськими спортсменами, про мотивацію і секреті перемог. Доповнити картину допоміг його тренер Федір Середюк, головний тренер збірної України з бойового самбо.

Перший Козацький дякує Ярославу Амосову за інтерв’ю, а спортивному клубу “Гермес” і Федерації бойового самбо України за допомогу в організації зйомок.

ссылка на видео: https://youtu.be/yApxzjYbjm0

Ваш отзыв

comments

Translate »