перший козацький

За кого проголосует Юго-Восток Украины в 2020? Алексей Якубин об электоральных настроениях

Share Button

Політолог Олексій Якубін, даючи прогноз на місцеві вибори жовтня 2020 го року, вказав, що зараз головна інтрига – чи зможуть зміститися місцеві еліти?
Також експерт зазначив, що лідируючі партії не будуть змінювати свою риторику. Наприклад, “Опозиційна платформа за життя” буде використовувати риторику світу, а “Європейська солідарність” буде грати на правому фланзі.
Олексій Якубін особливо виділяє вибори в Дніпрі, де за пост мера борються Борис Філатов і Загід Краснов. “Не дивлячись на те, що у Філатова рейтинг більше, йому доведеться як діючому меру відповідати за стан міста при ньому, тому шанси є у обох”, – підводить підсумок політолог.
-рус-
Политолог Алексей Якубин, давая прогноз на местные выборы октября 2020-го года указал на то, что сейчас главная интрига, смогут ли сместиться местные элиты?
Также Эксперт указал ена то, что лидирующие партии не будут изменять свою риторику, например “Оппозиционная платформа за жизнь” будет использовать риторику мира, а “Европейская солидарность” будет играть на правом фланге.
Алексей Якубин видит сейчас огромную интригу в Днепре, где за пост мэра сражаться Борис Филатов и Загид Краснов, “несмотря на то что у Филатова рейтинг больше, ему придётся как действующему мэру отвечать за состояние города при нем, поэтому шансы есть у обоих” – отмечает политолог.

ссылка на видео: https://youtu.be/ZFTdzoxQsLE

Ваш отзыв

comments

Translate »