перший козацький

Зачем такое государство, которое не защищает гражданина, производителя? Владимир Стретович (укр)

Share Button

“Дивуюся, як до влади в Україні прийшли такі політичні пігмеї, які не бачать перспективи, працюють на сьогодні і терміново: чи ріжуть ліс в Карпатах, чи купують гречку в Росії, забуваючи про розвиток держави. Вони не державні діячі, вони каліфи на час. Їх час мине. Біда в тому, що вони шкоди завдадуть такої, що нам доведеться дуже виходити з цього”, – заявив президент “Спілки пасічників України” Володимир Стретович.

“Як бджола попрацює, то там 30-36 % підвищення урожайності по багатьох культурах. Але друга проблема: наші агровиробники купують китайську гречку, яка не виділяє нектару. Я був свідком з власною пасікою: бджоли літають, але не сідають”.

“То де державна політика, протекція власному виробнику. Потрібно вкладати в рятування галузі. Гречка є лікувальним засобом, цілюща за властивостями, за смаковими властивостями перевищує усі культури. Родючість наших грунтів перевищує інші країни, а гречка зникає”.

“Сьогодні нема гречки, завтра доберуться до пшениці, післязавтра до іншого. Засадимо усе соєю, соняшником і кукурудзою і все вивеземо. Наслідок – виснажимо землю”.

“Цього року попит на гречаний мед. Але його нема, вперше за 15 років… Міністр сільського господарства, маючи освіту геодезиста, трошки не розуміє, що собою являє Міністерство агропромислового розвитку. І так на усіх фронтах. А навіщо така держава, яка не захищає свого громадянина, виробника? Національні корпуси беруть владу в свої руки, бо держава усувається від своїх функцій. А навіщо я їм буду платити податки?”

“Тут братки господарюють у державі. Став питання «кому вигідно?». Ми можемо з впевненістю говорити, що на рівні державної структури працює агент, який має український паспорт, одягає українські шаровари, вишиванку, кричить «слава Україні!», а тим часом підписує про оборутку закупівлі російської гречки через Казахстан”.

Київ, УНІАН, 9 жовтня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/UVG6IR812kc

Ваш отзыв

comments

Translate »