перший козацький

Збочена логіка Гройсмана: рятувати народ від голоду, піднімаючи ціни. Павловський. Кучеренко

Share Button

“Економічні приводи не стають підставою для майданів та масового соціального обурення. Гройсман на засіданні Ради «дозрів» до підняття цін на газ для населення, як того вимагає МВФ. Мотивував це збоченою логікою: «для того, щоб врятувати народ від зубожіння» буде піднімати ціну на газ. Це як для порятунку від голоду буде піднімати ціни на харчі”, – зазначив політик, експерт по соціальним питанням, к.т.н. Андрій Павловський.

“Вони це зроблять в середині серпня, коли у нас люблять робити усі підлі речі, коли народ у розпал відпусток це менше помітив і проковтнув”.

“На прикладі підняття ціни на транспортні послуги, кияни виступили такими терпілами, які готові терпіти далі знущання чиновників і не хочуть, не бажають, чи не вміють боротися за свої соціальні права. Хоча це основний мотивуючий фактор в Европейському союзі”.

“Я достатньо знаю фінансовий стан НАК “Нафтогаз” і беруся стверджувати, що всі гасла, що ця ціна хоч якось має економічну обгрунтованість і використовуються наші гроші за газ для оголошених програм – це суцільний обман населення”, – запевняє екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.

Експерт стверджує, що “молоді реформатори” свідомо провалюють програму видобутку власного газу “заради імпорту псевдореверсу російського газу”.

“У ЄС люди відразу виходять на вулицю, а українці до сих пір вважають, що вона якось саме розсмокчеться. Тільки прийшов Кличко в 2014 році, тут таки у півміста не було гарячої води. Вони не вийшли минулого року, значить сидіть без гарячої води – ви її не заслуговуєте. Бо якби у Варшаві чи іншому європейському місті не були послуги, за яку платять – реакція була б миттєва”.

Київ, Голос.UA, 20 липня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/6AlXFZBtpM0

Ваш отзыв

comments

Translate »