перший козацький

ЗЕ власти надо прекратить дурить украинцев. Юрий Павленко (укр)

Share Button

“На жаль, як попередня, так і ця влада фактично провалила всі газові переговори і дотягнула до останнього. Проблема існує, вона дуже серйозна. Може вдарити по кожному українцю вже 1 січня 2020 року. Ми ще в середині року пропонували механізм, як досягти двосторонніх домовленостей, аби забезпечити прямі поставки газу, ще й дешевше. Тоді влада заперечувала, але сьогодні вона готова”, – заявив депутат фракції “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Павленко.

“І головне – треба припинити дурити українців: ми закуповуємо той самий російський газ, тільки беремо на західному кордоні і дорожче для кожної української сім’ї. За такою ціною газ точно дозволить значно знизити тариф на ЖК послуги. Такий законопроект є, партія влади його провалила, але ми готові подати його знову”.

“В наступі на свободу слова «Слуга народу», та особисто міністр культури Бородянський, перевершили навіть Порошенка. Вони знищать, не фізично, любого, хто не сподобається та відмовиться працювати за темниками Офісу Президента”.

“Не треба ховатися під лавками, треба сьогодні усім органам влади і політичним силам бути єдиними, аби досягти ключової вимоги українців – завершення війни і встановлення миру”.

Київ, Верховна Рада, 3 грудня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/9_EzkShfFBM

Ваш отзыв

comments

Translate »