перший козацький

170 казачат померялись силами на Хортице! Итоги гиревого Кубка “Ядрового герцю” 2021

Share Button

🔥 Подписывайтесь, вольные люди, давайте держаться вместе в бурные времена!

18 – 19 вересня у місті Запоріжжя відбувся IV всеукраїнський Кубок «Ядрового герцю» з гирьового спорту серед дітей. У змаганнях візьмуть участь 170 учасників. Переможцями цього разу стали юні спортсмени з команди, яку утворили учні недільної школи при храмі УПЦ ікони Божої Матері з села Велика Знам’янка.

Організатором змагань є багаторазова Чемпіонка світу та Європи з гирьового спорту, переможниця відкритих національних першостей, заслужений майстер спорту України – Любов Олександрівна Черепаха.

У підсумку перше загальнокомандне місце на турнірі у колективу «Знамення» з Великої Знам’янки, «срібло» у дніпровського «Камелоту», а «бронза» у гостей з Одеси.

Щороку турнір відбувається на різних локаціях. Місце проведення змінюється для того, аби діти якомога краще ознайомилися з історією козацької землі. У 2018 році дебютний Кубок виборювали біля легендарного Запорозького Дубу, якому вже 700 років. У 2019 біля Палацу дитячої та юнацької творчості. Торік на Великому Лузі. Цього разу на острові Хортиця (база відпочинку “Металург”).

У перший день змагань діти конкурували у номінаціях: “Гаківниця”, “Фальконет”, “Тарасниця”.

Крім безпосередньої спортивної боротьби, для учасників був похід до Кінного театру “Запорозькі козаки” на спектакль. Плюс – зустріч із титулованою стрибункою у воду Вікторією Кесар, яка розповла юним гирьовикам про свій шлях у спорті.

Другого дня відбулись змагання у номінаціях: “Бомбарда” і “Мортира”, + також похід до Кінного театру і зустріч із екс-футболістом ФК “Зоря” Микитою Каменюкою.

Головна мета організаторів заходу не у тому, щоб якомога більше разів штовхнути залізо. Головне – єднання дітей з усієї України та прищеплення любові до активного та здорового способу життя.

А это резервный канал, на всякий пожарный 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будем на связи ✊

Ваш отзыв

comments

Translate »