перший козацький

Больше доверяем иностранцам, чем “судебной мафии”. В Раде объяснили, кому отдают контроль над судами

Share Button

Кому ви більше довіряєте: суддівській мафії чи іноземним експертам? Ярослав Железняк (Голос) ставить це питання і пояснює, що «іноземці прийшли, щоб зберегти свою репутацію» та разом з нашими суддями у ВККС «вони разом оберуть порядних людей» в українські суди.

Данило Гетманцев (СН) вважає, що опозиція умисно затягує час своїми правками до законопроекту 3711-д тому що сповідує принцип «чим гірше – тим краще». Але вони не зможуть заблокувати прийняття закону. Порошенко ж за часів своєї каденції «зробив усе, аби Верховний суд залежав особисто від нього, спаплюжив саму ідею конкурсу суддів».

Європейці наполягають, щоб їх слово було вирішальним у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України. Тому що конкурс відбору суддів створено так, щоб він був підконтрольний Президенту. «І це породжує у наших іноземних партнерів сумніви у нашій добропорядності, як країни в цілому».

Сьогодні законопроект про судову реформу парламентарі більшістю голосів ухвалили. Усі присутні в сесійному залі від фракцій “Слуги народу” та “Голос” голосували “за”. “Батьківщина” та ОПЗЖ говорили про суверенні інтереси країни, висловили сумніви в безкорисливості “іноземних експертів” та голосували “проти”.

🔥 Подписывайтесь, вольные люди, давайте держаться вместе в бурные времена!
А это резервный канал, на всякий пожарный 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будем на связи ✊

Ваш отзыв

comments

Translate »