перший козацький

Чей “отец” Варфоломей? Тем, кто нападает на храмы, или тем кто их защищает? Архиеп. Николай (укр)

Share Button

“Наше завдання – взяти людину і привести її до Бога. А держава намагається використати це у своїх політичних цілях. І тут наші шляхи розходяться”, – пояснив архієпископ Васильківський Микола (Почтовий) сказав 30 червня 2021 року під час круглого столу на тему реалії свободи віросповідання в Україні, Конституція та Українська Православна Церква.

Досі були зрозумілі відношення між державою і церквою: як зазначено в нашій Конституції, держава не втручається в справи церкви, а церква – у справи держави.

Ієрарх УПЦ згадує, що більшість політиків починали свою кар’єру ще комуністами, а тепер наче щирі патріоти. І коли їх питаєш, коли ж вони були щирі, то кажуть, що «це інше». Церква так робити не може.

“В нас захоплено майже 200 храмів, переведено насильницьким шляхом біля 500 парафій і мовчати вже неможливо!

Але як не бачили, що відбувається, так зараз нас не чують. Ми говорили на всіх рівнях – відбувається беззаконня. Держава мовчить. І нічого не робить, аби виправити ситуацію. Здається навіть, що це державна політика. Народ на виборах своє відношення до минулої політики вже висловив. То що ж відбувається зараз?

Народ мусить сказати, що це антинародна та антидержавна політика, яка мусить припинитися!”

“Селяни йдуть на селян. Родичі та сусіди – вони тепер стали ворогами. А що це для всієї України, якщо поглянути на всі ці 500 парафій, які піддали утискам? Бачимо це не просто як намагання, а активну дію по розділенню нашого суспільства! Створюють ворогів з українців!”

“Запрошення та приїзд патріарха Варфоломія це не просто виклик УПЦ, це виклик усім українцям, які пережили насилля над собою! Приїде як патріарх? А чому тільки його? Хто він для України?”

Київ, 30 червня 2021

🔥 Подписывайтесь, вольные люди, давайте держаться вместе в бурные времена!
А это резервный канал, на всякий пожарный 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будем на связи ✊

Ваш отзыв

comments

Translate »