перший козацький

Дух Божий — це не та сила, що робить людину переможцем у житті. Але багато більше. Митр. Антоній

Share Button

“Таємниця триіпостасного Божества. Ми віримо в Бога єдиного по природі і троїстого у лицях. Ця таємниця для людського розуму є мало зрозумілою і, мабуть, ніколи не буде у повноті відкритою. Але на досвіді духовного життя кожна людина вірить в триіпостасного Бога: Бога-отця, Бога-сина і Бога-Духа Святого. Саме в цій вірі базується і наше уповання, і наша сила…”
У свято Трійці, 20 червня 2021 р. керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній нагадав про історію та сенс великого християнського Свята, про складну сутність Трійці, та про ту силу, яку надає Дух Святий і триєдиний Бог кожному, хто вірує.
“Ще у 2 столітті святий мученик Юстин Філософ сказав: “Благодать Духа Божого — це не та сила, яка робить людину переможцем у цьому житті. Це і не та сила, яка робить людину відомою, великим ритором. Але благодать Духа Божого — це та сила, яка дає людині набагато більше: вона і смертної робить людину безсмертною. Із земної робить людину небесною….”
Нехай благодать Божа, яку ми усі отримали у таїнстві хрещення, буде тим зерном, яке в силу нашої Віри, нашого дерзновення дасть добрий плід духовності і святості. Саме Дух Божий дає людині можливість стать святою. Це є мета кожного, хто народжується на цій Землі.
І в цьому не просто наша Віра, в цьому наша сила, яку ми знаємо на досвіді тисяч і мільйонів людей, які жили на цій Землі, боролися з гріхом і отримували силу не від своїх подвигів, а від благодаті Духу Божого, яка здійснює наше вічне спасіння…
Зі святом всіх, нехай благодать Духа Божого завжди буде в нашому житті тою кріпостю, яка дає нам можливість пройти цей шлях земного життя так, щоби… це було добрим початком нашої вічності.

Пресвята Трійця, Боже наш, слава Тобі!”

20 червня 2021, Київ
Свято-Успенська Києво-Печерська лавра

🔥 Подписывайтесь, вольные люди, давайте держаться вместе в бурные времена!
А это резервный канал, на всякий пожарный 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будем на связи ✊

Ваш отзыв

comments

Translate »