перший козацький

Если нас не услышала власть, то услышал народ. Татьяна Царук “Миряне”

Share Button

🔥 Підписуйтесь, вільні люди, давайте триматися разом у бурхливі часи!
А це резервний канал, на всякий пожежний 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будемо на зв’язку ✊

“Легко говорити про це, коли це не стосується тебе. Коли це стосується якогось окремого села, коли не тобі підкидають різні записки з погрозами на роботі, коли священника не з твого приходу викликають до СБУ, коли не твого знайомого хлопчика обзивають «москалем».
Дуже легко говорити про такі поняття, коли це не стосується близьких.
Я думаю, ми тут і зібралися – стільки поважних адвокатів, юристів – для того, щоб такого більше не повторялося у країні, у ХХІ столітті.
Щоб такого не мало місця бути”, – розповіла керівник регіонального представництва руху “Миряни” у Рівненській області Тетяна Царук.

30 червня відбувся круглий стіл, присвячений 25-річчю Конституції України «Основний закон України і його застосування в УПЦ», організований громадською спілкою “Миряни”.

30 червня 2021, Київ

-рус-

🔥 Подписывайтесь, вольные люди, давайте держаться вместе в бурные времена!
А это резервный канал, на всякий пожарный 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будем на связи ✊

“Легко говорить об этом, если это не касается тебя. Когда это касается какого-то отдельного села, когда не тебе подбрасывают разные записки с угрозами на работе, когда священника не из твоего прихода вызывают в СБУ, когда не твоего знакомого мальчика обзывают «москалём».
Очень легко говорить о таких понятиях, когда это не касается близких.
Я думаю, мы здесь и собрались – столько важных адвокатов, юристов – для того, чтобы такого больше не повторялось в стране, в XXI веке.
Чтобы такое не имело места быть”, – рассказала руководитель регионального представительства движения “Миряне” в Ровенской области Татьяна Царук.

30 июня состоялся круглый стол, посвященный 25-летию Конституции Украины «Основной закон Украины и его применение в УПЦ», организованный общественной союзом “Миряне”.

30 июня 2021, Киев

Ваш отзыв

comments

Translate »